Свій весільний подарунок вболівальник Лінкольна запам’ятає надовго. Алекс Ньюболд невдовзі одружується і його друзі вирішили влаштувати дуже неочікуваний сюрприз.

Вони подарували Алексу футболку із написом “Наречений” на спині. Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Напередодні матчу Лінкольна компанію зустрів працівник клубу. Він забрав Алекса, дав йому сумку з речами та повів у підтрибунне приміщення. Серед речей була форма Лінкольна і вся ігрова амуніція.

За декілька хвилин Ньюболд разом із хлопчаками був у тунелі, що веде на поле і мав вивести капітана своєї команди на гру.

Коли мені сказали, що я виведу капітана Джейсона Шеккела, я не повірив. Мені ж 30, я занадто дорослий для цього. Але потім ці ненормальні (друзі Алекса) все ж познайомили мене з адміністратором. Це прикольне відчуття. Арбітр сміявся з мене в підтрибунному приміщенні і казав, що не випустить мене на поле в черевиках. Я його вмовив і пообіцяв, що не візьму Шеккела за руку. Мені здається, що гравцю було б незручно, якби дорослий чоловік вивів його на поле. Було круто! 

В 15 років я вибіг на поле в перерві, щоб побуцати м’яч. А в 30 я ненадовго став талісманом клубу.

Нагадаємо, напередодні в матчі Чемпіоншипу вболівальник під час матчу вибіг на поле і вдарив футболіста.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамо остаточно втратить нападника? У новому клубі гравця натякнули на повноцінний трансфер

Керівництво задоволено грою футболіста киян …