Домашня сторінка Ексклюзив Як українці готувалися до матчу з Португалією. Ексклюзивний коментар

Як українці готувалися до матчу з Португалією. Ексклюзивний коментар

2 читачів онлайн
1
2,005

Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLive розповів про підготовку української збірної до матчу із Португалією.

Я вчора, коли побачив стартовий склад збірної України, зрозумів, що Андрій Шевченко наважився на те, про що дуже довго думав. Про це знав лише тренерський штаб і ті, з ким тренери тісно спілкуються.

Коли я побачив Яремчука і Марлоса разом, я зрозумів, що Яремчук гратиме лівого нападника, праворуч Ярмоленко, а роль центрфорварда гратиме Марлос. Це був експеримент! Так, коли він вдається – ти герой. Але коли провалюється, то починають говорити – а може не треба було. Я задоволений тим, що тренерський штаб йде на таке рішення. 

Марлос мав глибше сідати до півзахисників для того, щоб звільняти простір для Яремчука, який вбігав у вільні зони і створював небезпечні моменти. Марлос у ролі центрфорварда? Так, досить дивно, але він допоміг команді. Україна виграла середину поля до вилучення.

 

Якщо говорити про вихід з оборони, то збірна Україна виходила за рахунок дрібного пасу і за рахунок позиції Марлоса. Чому Яремчук ліворуч, Ярмоленко праворуч? Два габаритних футболісти, але найголовніше, що Яремчук іноді в Генті закриває позицію лівого нападника. Він дуже добре відправцьовує на оборону. Не дати можливості португальцям розігнатися на флангах – це було головне завдання українців. Вони з ним упоралися. Було помітно, як у середині другого тайму Яремчука хапали судоми. Він виконував великий об’єм роботи. 

Ярмоленко також провів дуже хороший матч. Він теж багато працював на оборону. Після вилучення він ще й створював небезпеку біля воріт португальців. Суперник так і не зміг адаптуватися до такої гри. Упродовж усього матчу Малиновський, Зінченко відпрацювали на 12 за 10-бальною шкалою. Миколенко зіграв чудово.

Я не можу сказати, що гра з Португалією – це еталон! Але історія збірної України буде ділитися на ДО і ПІСЛЯ матчу з Португалією. Тому що ментальність футболістів, які вийшли грати проти чемпіонів Європи, дозволяла їм наскільки впевнено почуватися, що вони грали, перемагали! Зараз збірна України може бути взірцем! Це нова генерація футболістів!

Читай також: Спустошення і розпач. Реакція португальців на поразку від України

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Карпати не пройшли тест! Матч із Маріуполем скасували (ОНОВЛЕНО)

Невтішні новини зі Львова. Матч Карпати — Маріуполь можуть скасувати через коронавірус у л…