Як Яремчук допоміг Генту закамбечити

Роман Яремчук знову забиває у складі Гента. Цього разу українець вистрілив дублем.

Матч проти Кортрейка, в якому до недавна виступали наші легіонери Євген Макаренко і Пилип Будківський, складався не найкращим чином. Після першого тайму Гент поступався 0:1. Та по перерві господарі взялися до справи. Спершу Роман Яремчук відзначився швидким м’ячем. Українець головою замкнув навісну передачу із флангу. В середині другої половини матчу Лімбомбе реалізував пенальті, а за дві хвилини до кінця гри Яремчук відзначився вдруге. Українець опинився у потрібному місці в потрібний час, та знову головою зіграв на добиванні.

Гент здобув вольову перемогу 3:1 і після невдалого старту сезону піднявся вже на 5 місце в турнірній таблиці.