Як зміниться склад Динамо? Луческу дав відповідь

Мірча Луческу на своїй першій пресконференції, яка пройшла в онлайн-режимі, поділився своїми планами в Динамо.

Яка ваша спрямованість зміни складу Динамо: це буде кардинальна перебудова чи якісь конкретні підсилення?

Я ніколи нічого радикально не змінюю, а намагаюся дати гравцям шанс розкрити свої найкращі якості. У мене є тиждень, щоб побачити гравців і познайомитися з ними, зрозуміти, в якому напрямку працювати.

У мене буде індивідуальна бесіда з кожним із футболістів, щоб зрозуміти їхній психологічний настрій, що вони хочуть від цього життя.

Я вважаю, що у Динамо хороший підбір гравців, багато талановитої молоді. В першу чергу, їм потрібно поміняти свій менталітет в плані підготовки. Потрібно попрацювати над організацією гри, також над мотивацією: треба акцентувати увагу на тому, щоб футболісти себе повністю віддавали на тренуваннях і матчах.

Що стосується новачків, то я зустрівся зі скаутами, щоб вони надали мені кандидатури, які у них є на перегляді.

Я не можу зараз називати імена, бо мені потрібен час, щоб познайомитися з ними. Потрібно дати кожному гравцеві можливість показати себе. Упевнений, ми це зробимо найближчим часом.

Президент Динамо запросив мене в команду, я знав, що тут є талановита молодь. Головний момент – виростити цих талановитих хлопців, домогтися успіху. Задоволення я маю отримати і від прогресу хлопців, і від того, що ми добиваємося результату. Це першочергова мета у футболі.

Читайте також: Конфлікт ультрас Динамо з Луческу. Як Ігор Суркіс вирішуватиме цю проблему? та Підсилення на наступний сезон! Ман Сіті підписав перспективного гравця

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також