Як втрата Мораєса вплине на збірну Україну і ким його замінить Шевченко? Циганик назвав потенційних кандидатів

Журналіст Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE наголосив на тому, наскільки істотною є втрата Мораєса для збірної та назвав основних кандидатів на місце нападника на Євро

Пряма мова:

Я розмовляв із Шевченком. Він безперечно дуже розчарований тим, що така прикра травма сталася у Мораєса. На тренуванні нападник порвав хрестоподібні зв’язки. Це 6 місяців реабілітації щонайменше. Тому на Євро доведеться грати без нього. Мораєс – це досвідчений футболіст. Він може знайти потрібний момент. У нього є це чуття форварда, особливо у штрафному майданчику. Там він почувається дуже комфортно.

Мораєса вважали одним із претендентів на місце у стартовому складі. Зараз уже по-іншому. Такого типу форварда у нас в Україні немає. Зараз залишилися три основні кандидатури, які можуть поїхати на чемпіонат Європи: Яремчук, Бєсєдін, Довбик. Але практично всі троє однопланові: агресивні, дуже атлетичні, добре борються, але в’юнкості у штрафному майданчику їм бракує. Це те, що є у Мораєса: десь на добиванні, десь хитнути, прибрати. Ось цього не вистачає. Важко сказати, хто може замінити Мораєса на Євро. У збірної України зникла одна опція.

Але треба виходити з тієї ситуації, яка склалася. Є три претенденти на три місця на Євро. Цілком можливо, що розглядається варіант із Кулачем, Кравцем, я собі так уявляю. Але три форварди – це Яремчук, Бєсєдін і Довбик. І між ними йтиме конкуренція за місце у старті.

У Кравця є шанси поїхати на Євро через травму Мораєса. Кравець може поборотися за місце в основі. Він досвідчений. Кравець потенційно розглядається як можливий кандидат до національної збірної України. І шанси поїхати на Євро у нього є. Я думаю, що цілком можливо, що його викличуть на збір перед початком турніру. Я припускаю таку можливість. У нього є досвід і кваліфікація. І у тих матчах, в яких він грав під керівництвом Шевченка, він проявив себе дуже добре.

Читайте також: Гвардіола і слава наставників Динамо. Іспанець обійшов Лобановського і тепер переслідує Луческу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також