Який Манчестер Сіті без Зінченка? Баварія гвалтує Тоттенгем, і решта результатів дня Ліги Чемпіонів

Український легіонер чемпіона Англії не зіграв у матчі другого туру Ліги Чемпіонів.

Після перемоги Шахтаря в Італії у матчі з Аталантою, українських уболівальників цікавив результат протистояння іншої пари групи С. Манчестер Сіті Хосепа Гвардіоли у Харкові без проблем розібрав Шахтар, але у другому турі на команду Олександра Зінченка чекав непростий матч із сенсацією перших матчів ЛЧ Динамо із Загреба.

Зінченко на матч з хорватами не потрапив до заявки команди. Гравець збірної України до поєдинку з Евертоном отримав дві гри відпочинку від Гвардіоли, а на двобій з Ірисками вийшов в основі і відіграв повну зустріч, тому відсутність у матчі з Динамо стала несподіванкою для вболівальників Містян.

Без українця Ман Сіті довго не могло впоратися з обороною суперника. Героєм команди Гвардіоли став Стерлінг, який на 66 хвилині перетворив класний простріл Мареза на гол – 1:0.

Photo by Clive Brunskill/Getty Images

Підсумковий результат встановив Фоден на 5 компенсованій до другого тайму хвилині – 2:0 і звичне лідерство у своїй групі.