Домашня сторінка Актуально Якийсь жах. Ексгравець Шахтаря кинув свого водія в російській в’язниці

Якийсь жах. Ексгравець Шахтаря кинув свого водія в російській в’язниці

5 читачів онлайн
0
3,700

Бездіяльність, через яку страждає невинний.

Ексгравець Шахтаря і Спартака Фернандо готується до поновлення чемпіонату Китаю, а тим часом його особистий водій Робсон Олівейра вже рік сидить за ґратами у Росії. Олівейру затримали, коли той віз заборонений наркотичний препарат. Заборонений в Росії, а не у Бразилії (там його використовують для лікування болю у спині).

Photo by David Ramos/Getty Images

Футболіст публічно визнав, що препарат належав його тестю Вілліану Перейрі Фаріа, але той не дав показань поліції у цій справі (і не показав рецепт на ліки, які привезли з Бразилії). Таке ставлення залишило Робсона Олівейру в тюрмі, де бразильцеві, як здогадуєтеся, не солодко. Про це він розповів TV Globo:

Кожна мить в Росії для мене складна. Кожен день одне і теж. Різдво, Новий рік, карнавал – все це для мене не має сенсу.

Наскільки я знаю, Фернандо нічого не робить, щоби мені допомогти. Ні він, ні його сім’я. Я хочу, щоб він витягнув мене з в’язниці, тому що я ніколи не порушував закон у Бразилії, не порушував його і тут, в Росії – в країні, де я нічого і нікого не знаю. Але вони нічого не роблять, щоб допомогти мені…

Фернандо найняв Робсону Олівейрі адвокатів, які, як виявилося, захищали інтереси сім’ї футболіста, а простому водієві має допомогти він сам. Російський адвокат потерпілого від махінацій родини футболіста повідомляє, що бразильцеві загрожує від 7 до 25 років ув’язнення.

Читайте також: Російське дно. Ракицький засвітився на расистському зображенні одноклубника

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Зірка Барселони покине клуб? Але такий трансфер обійдеться у космічну суму

За гравцем Барселони вже вишикувалася черга, але щоб його отримати доведеться заплатити ду…