Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE розповів про ситуацію з Романом Яремчуком.

Нагадаємо, що у форварда збірної України виникли проблеми з ахіллом.

Далі пряма мова Ігоря Циганика:

Що сталося з Яремчуком?

Футболіст видав один з найкращих сезонів у бельгійському чемпіонаті. І він насправді є одним із ТОП-нападників в Бельгії. Починаючи з осені, його почав турбувати гомілкостоп. Лікарі команди говорили про те, що це не є великою проблемою і можна все вилікувати терапевтичним методом. Їхній інтерес був зрозумілий, футболіст забиває, він зараз на слуху і серйозно виглядає. Та й Яремчук сам відчув, що він перебуває у хорошій формі. Але проблеми у нього були. На уколах, блокадах він все-таки відіграв пів сезону. У нього були пропозиції від інших європейських клубів. Завданням агента було продати футболіста, тим паче зараз, коли він на піку і у хорошій віковій ситуації. Він багато забивав, допоміг команді пробитися так високо. І нині Гент б’ється за потрапляння в ЛЧ. Також клуб вийшов до наступного етапу ЛЄ.

Операція і подальша реабілітація

У клубі йому не рекомендувалося лягати на операцію або робити поглиблене обстеження, щоб зрозуміти, які у нього там проблеми. Але по закінченню сезону сам Яремчук відчув, що вже не може тренуватися і поїхав проконсультуватися до інших лікарів, які відомі в Україні. Після обстеження стало зрозуміло, що можна грати далі на блокадах, але в подальшому є ймовірність виникнення достатньо серйозної проблеми. І якщо він продовжить далі грати в тому стані, в якому він перебуває, то про Чемпіонат Європи можна забути. Потім сталася розмова з головним тренером збірної Андрієм Шевченком, і він сказав, що дуже розраховує на Яремчука на Євро. Тому було прийнято рішення, що краше робити операцію. Там треба почистити хрящ і ніяких серйозних проблем з ахіллом та гомілкостопом не буде. Операцію зробили, вона пройшла успішно, у нього почалася реабілітація. Як наслідок – відпала історія про те, що цей футболіст може переїхати у якийсь чемпіонат. У нього було запрошення із чемпіонатів Англії, Іспанії, Італії, але коли стало відомо про операцію, то одразу вирішили, що на даному етапі він ще хай пів року пограє у Генті, відновиться і підготується до Євро. Та й сам Гент розуміє, що буде набагато вигідніше вже продати футболіста після Чемпіонату Європи.

Найсвіжі новини: 5-го березня Яремчук повинен почати бігову роботу. Після цього за певний період часу він повернеться до групових занять. З середини березня він працюватиме в групі. У нього ще буде достатньо часу в чемпіонаті Бельгії, щоб набрати форму. І якщо не станеться ніяких моментів, то він буде готовий допомогти збірній України на Чемпіонаті Європи.

Читайте також: Бєсєдін і допінг. Останні новини по справі від Ігоря Циганика

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

VAR вирішує! Вилучення, пенальті, неймовірний Супряга і падіння Динамо

Дніпро-1 та Динамо розпочинали 20-й тур УПЛ. …