Яремчук: люди коштують по 40-50 мільйонів – було дуже важко

Збірна України зіграла внічию з італійцями у товариському матчі. Рахунком 1:1 були задоволені як гравці, так і тренер.

Роман Яремчук, нападник збірної України:

Ми знали, що в Італії хороші футболісти, грають в топових командах. Наша мета була зіграти на хороших контратаках і надійно в обороні. Був план на гру і ми знали, що буде момент і ми заб’ємо.

Звичайно, люди коштують по 40-50 мільйонів – було дуже важко. Головне, що компактно зіграли в обороні, всі молодці.

Я грав проти К’єліні, Бонуччі. Я думаю, що це найкраща пара захисників у світі. Для мене приємно спробувати свої сили, відчути такий рівень. Як то говориться – це в копілку, треба тільки прогресувати.

Був момент, коли Кєліні від тебе відмахнувся, потім щось сказав. Що саме?

Він попросив вибачення, бо зіграв ліктем. Ігровий епізод – ніяких проблем немає.

Товариський матч роблять для того, щоб спроектувати суперника. На кого Італія більше схожа: на Словакію чи Чехію?

Ні на кого. У них свій стиль гри. Гадаю, що ні в Чехів, ні в Словаків немає футболістів такого рівня, як в Італії. Будемо відштовхуватися від гри Чехії і будемо розбирати їх.

Олександр Зінченко, півзахисник збірної України:

Проти таких збірних товариських матчів не буває. Напруга завжди існує. Швидкості неймовірні.

Чи очікували на такий стартовий тиск? Вони притисли вас хвилин на 15 у своєму штрафному майданчику. Вони добре переміщувалися, ми десь не готові були. Часто на флангах наші захисники залишалися один проти двох. І нам важко було в переміщеннях. Тренерський штаб вказав нам на це в роздягальні і ми стали грати компактніше в другому таймі.

Якби не Пятов , то ми б пропустили багато м’ячів. А забиває і пропускає завжди команда. Всі помилялися: з центральної зони людина б’є, а їй ніхто не заважає. З центральних півзахисників теж треба спитати.

Кого виділити зі збірної Італії? Важко виділити когось одного, адже в них грає вся команда. Вони грають у футбол, а не страждають. Вони відпочивають, грають без метушні, все просто в них. В таких збірних є чому повчитися.

Раніше нам не вистачало концентрації, але зараз в цьому плані додаємо. Коли всі сфокусовані на 100% – ти ніколи не пропустиш.

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України:

Це був дуже хвилюючий момент для мене. Дуже важливо, що італійська збірна приїхала до Генуї підтримати це місто. Дякую за компліменти на адресу збірної України, але за перший тайм вона на них не заслуговує. Але другий тайм ми відіграли дуже якісно, компактно, і навіть коли отримали гол у свої ворота, знайшли в собі сили для того, щоб зрівняти рахунок.

Для мене дуже важливо та престижно бути тут у якості тренера національної збірної. Я дуже задоволений виступом команди і подякував хлопцям за гру. Ми задоволені також і результатом.

Приїдемо до Харкова, подивимося більш уважно, проведемо аналіз уже всієї гри. І ще дуже важливо, що деякі гравці отримали ушкодження, ми повинні оцінити їхній стан. Подивимося, наскільки серйозні ці травми, і будемо вирішувати, чи треба когось довикликати.