Яремчук приймає результативну естафету

Роман Яремчук розпочав побиття Беверена. Гент вдома впевнено розібрався із суперником 4:1, а українець записав на свій рахунок перший гол у матчі.

Усе розпочалося з обрізки в центрі поля, гравці Гента швидко доправили м’яч до штрафного майданчика суперника. З першим ударом голкіпер гостей впорався, але на добивання Яремчук встиг першим – 1:0. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

Значно результативнішим був другий тайм: команди на двох забили ще 4 м’ячі. Причому усі вони припали на заключні 13 хвилин матчу! Спершу пенальті реалізував Верстраете, далі Беверен скоротив відставання у рахунку стараннями Вукотича. Але інші плани на підсімковий результат мав Девід, який дублем поставив крапку в матчі.