Яремчук розбиває Локерен

Роман Яремчук не перестає зачаровувати бельгійських вболівальників. Хоч українець поки що і не має гарантованого місця в стартовому складі Гента, однак той час, який йому дає тренерськийштаб використовує на повну. В матчі 22 туру команда українця приймала Локерен. Суперники перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. Гент веде боротьбу топ-3, а Локерен намагається не скотитись до зони вилльоту.

Втім, матч видався не надто конкурентним. Гості хоч і не поступались у володінні м’ячем, але в плані ефективності значно поступились супернику. Свою ігрову перевагу в першому таймі Гент реалізував на останніх хвилинах. Півзахисник господарів продерся до штрафного майданчика Локерена, відтер корпусом захисника і виконав черпачок у воротарський майданчик. Голкіпер м’яч вибив, але прямо на Яремчука. Роман підробив собі м’яч під удар, та пробив у дальній кут. На шляху пострілу став захисник, але від нього м’яч рикошетом залетів у ворота.

По перерві Локерен дещо схаменувся і нарешті почав створювати моменти на половині поля господарів. Принаймні справа доходила до ударів в площину воріт. Однак Гент знову результативно вжалив опонента. Незграбні дії захисників Локерена перед власним штрафним майданчиком призвели до обрізки, та гольової атаки господарів. Цікаво, що і в цьому моменті воротар гостей майже врятував свою команду. Він перервав гострий простріл у штрафний майданчик, але повільна реакція захисників призвела до того, що Роман Яремчук подвоїв перевагу Гента.

Локерен кинувся усіма силами рятувати матч і наприкінці поєдинку отримав контратаку у відповідь. Розкішним діагональним пасом партнери знайшли на лівому фланзі Чакветадзе, який увірвався до штрафного майданчика та прошив ударом голкіпера. 3:0 – впевнена перемога Гента.

Команда Романа Яремчука набирає 35 очок та піднімається на 4-те місце в турнірній таблиці. Локерен після цієї невдачі залишився 13-м.