Результативним для українських #Legioneros виходить цей вікенд. Всід за Романом Зозулею результативними діями відзначився і Роман Яремчук. Українець не відразу завоював місце в стартовому складі, але останнім часом практично регулярно з’являється із перших хвилин.

Так сталось і в матчі 18 туру проти Кортрейка. Яремчук опинився у стартовому складі. В команді суперника з українців на полі був лише Макаренко. Пилип Будківський просидів весь матч в запасі. З місця в кар’єр стартували команди. Вже на 7-й хвилині матчу Макаренко розігнав атаку, яка закінчилась взяттям воріт від Шевальє. Та за 3 хвилини господарі зуміли відігратись. Яремчук зіграв на випередження і результативно замкнув простріл від партнера.

Минуло ще 17 хвилин як Роман змінив статус голеадора на статус асистента. Кубо спершу відтіснив корпусом суперника і м’яч відскочив в бікк Яремчука. Українець в дотик його повернув на 31 номера, який вийшов віч-на-віч із голкіпером і не схибив. Надалі команди не забивали, хоч у гостей було як мінімум 3 прекрасні нагоди зрівняти рахунок. Двічі завершальним ударам бракувало влучності, а в третьому випадку вдало зіграв голкіпер Гента.

Команда Романа Яремчука перемогла і зберегла за собою 4 місце Ліги Жюпіле. Кортрейк після поразки залишився 14-м.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перевірте також

Новий дім на острові. Срна поїде в Серію А

Багаторічний лідер донецького Шахтаря за крок від підписання угоди з Кальярі …