Яремчук "відзначився" у Португалії. Українця ледь не вилучили за удар суперника ззаду. ВІДЕО

У матчі Кубка Португалії між Порту і Бенфікою вирували шалені пристрасті.

Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 3:0, усі три м'ячі вони забили ще в першому таймі. Щоби виправити ситуацію наставник Бенфіки випустив на другий тайм Романа Яремчука. Українець наполегливо діяв на футбольному полі, і це ледь не зіграло з ним злий жарт. На 73-й хвилині зустрічі нападник завалив на газон Мехді Таремі, а коли той впав, то ще й вдарив його ногою ззаду. Головний арбітр зустрічі не став вилучати Яремчука і показав йому лише жовту картку. Утім, на фол форварда Бенфіки активно відреагувала лавка Порту, з якої почали щось кричати в бік Яремчука і навіть виходити на поле. Почалася метушня, яка, на щастя, так і не переросла в бійку.

Вже 30-го грудня обидва клуби знову гратимуть між собою, але тепер уже в чемпіонаті.