Яремчук “відзначився” за Гент. Гравець збірної України здивував своїм вчинком. ВІДЕО

Неочікувана поведінка гравця збірної України

У матчі 19-го туру Ліги Жупіле Гент на виїзді грав із Кортрейком Євгена Макаренка. У цьому поєдинку нападник гостей Роман Яремчук отримав червону картку ще в середині першого тайму. На 20-й хвилині матчу форвард Гента штовхнув у спину захисника Кортрейка Петара Голубовича. Така поведінка українця видається дивною, адже обидва гравці в цей момент не боролися за м’яч. Можливо, Яремчуку не сподобалося, що Голубович притримав його рукою в епізоді, який стався на декілька секунд раніше.

Скільки матчів дискваліфікації отримає Яремчук, визначать уже дисциплінарні органи бельгійської федерації. Сама зустріч, яку у складах своїх команд до фінального свистка дограли Євген Макаренко і Роман Безус, закінчилася перемогою Кортрейка з рахунком 1:0.

Після поєдинку Роман Яремчук у своєму Instagaram вибачився за свій вчинок:

Вибачте, мені дуже соромно за мою поведінку. Я приношу свої вибачення кожному фанату, тренерському штабу та команді.
Скрін Instagaram

Читайте також: Піде чи залишиться? Ман Сіті визначився з долею Зінченка у клубі та Суперник Шахтаря у Лізі Європи звільнив головного тренера. Замість нього ексдиректор академії Гірників