Яремчук забив у своєму ювілейному матчі. Результативність українця вражає. ВІДЕО

Нападник збірної України Роман Яремчук знову феєрить за свій клуб

У 18 турі Ліги Жупіле Гент зустрічався із Васланд-Бевереном. У старті Гента вийшов Роман Яремчук (Ігор Пластун та Роман Безус увесь матч просиділи на заміні).

На 25 хвилині поєдинку за господарів відзначився Кастро-Монтес. На 53 хвилині прийшла черга забивати вже Яремчукові. Українець спокійно покотив м’яч у ворота після зручної передачі Букарі. На 91 хвилині вже сам Букарі встановив остаточний рахунок — 3:0 на користь Гента.

Цей матч став сотим для Яремчука у Лізі Жупіле. Нинішнього сезону українець зіграв 13 поєдинків у цьому турнірі, забив 9 м’ячів та віддав 3 результативні передачі.

Нагадаємо, у зустрічі минулого туру Яремчук також відзначився голом.