Ярмоленко допоміг Вест Гему обіграти Іпсвіч

Андрій Ярмоленко продовжує свою адаптацію у Вест Гемі. Сьогодні українець вийшов у стартовому складі молотобійців у спарингу проти Іпсвіча. Приємно бачити прізвище нашого гравця у стартовому протоколі.

Півзахисник відіграв 64 хвилини і взяв участь у першому голі Вест Гема. Вже на 3-й хвилині Ярмоленко віддав пас на Райана Фредерікса, який асистував Феліпе Андерсону. Загалом Андрій був доволі активним, відзначився кількома небезпечними навісами.

Наприкінці першого тайму в українця був класний момент.  Ярмоленко після передачі Джека Вілшира обіграв захисника Іпсвіча і пробив. Але воротар перевів м’яч на кутовий.

Вже після того, як Андрій залишив поле, переможний м’яч забив капітан Марко Арнаутович – 2:1. Втім, у Вест Гема багато новачків і команді Мануеля Пеллегріні ще бракує зіграності. А ми чекаємо від Андрія дебютного гола!