Ярмоленко – герой Вест Гема. Українець забив вирішальний м'яч у Лізі Європи. ВІДЕО

Вінгер збірної України вивів лондонців у чвертьфінал євротурніру.

Андрій Ярмоленко вийшов на поле у лондонському матчі з Севільєю на 88 хвилині. На той момент господарі перемагали іспанців з рахунком 1:0 (завдяки голу Соучека), але цього для виходу в наступний раунд змагань було замало (у виїзному поєдинку підопічні Моєса поступилися з аналогічним рахунком).

Долю путівки в чвертьфінал Ліги Європи було вирішено в другому екстра-таймі. На 112 хвиині Андрій Ярмоленко вдало зіграв на добиванні після удару Пабло Форнальса, доправивши м'яч у сітку воріт Севільї – 2:0.

Англійський клуб втримав необхідний результат і вибив грізну іспанську команду зі змагань.