Ярмоленко і Вест Гем шокують Евертон у Ліверпулі. Українець класно розпочав гольову атаку

Матч 17-го туру розпочався для гостей із травми після розминки. Заміть заявленого Лукаша Фаб’янського місце у воротах лондонців зайняв Даррен Рендолф. І хоча це суттєва втрата для Вест Гема, Евертон не зміг скористатися ситуацією. Андрій Ярмоленко залишився на лавці для запасних і матч минав без голів і без бодай більш-менш гострих моментів. Згадується тільки простріл Деклана Райса, до якого не встиг дотягнутися Себастьєн Алле.

Підопічні Карло Анчелотті шукали щастя на стандартах, проте гості не без легкого стресу успішно виносили м’яч від своїх воріт. Ярмоленко з’явився на полі на 73-тій хвилині і розпочав відверто повільно – не встигав на удари на хід і досить ліниво повертався у захист. Однак брак швидкості українець компенсував думкою.

На 86-тій хвилині саме Ярмоленко черпачком закинув м’яч у штрафний майданчик Евертона на Томаша Соучека. Чех потужно пробив, та Джордан Пікфорд відбив удар. Щоправда недалеко – гості знову змогли доправити м’яч на праву стійку воріт, де після рикошету він пролетів за спиною Ярмоленка просто на ногу Соучеку – 0:1 на Гудісон Парк.

Часу на камбек у господарів не залишилося. Огляд матчу можна подивитися тут.

Евертон втрачає важливі очки (16 матчів, 29 очок) і залишається на 4 місці в АПЛ, хоча у разі перемоги міг наздоганяти Ліверпуль на відстань одного бала (16 матчів, 33 очки). Вест Гем перериває серію з трьох нічиїх і однієї поразки і розташовується на 10-тій сходинці в турнірній таблиці (17 матчів, 26 очок).

Наступний матч команда українця проведе в 1/32 фіналу Кубка Англії на виїзді зі Стокпортом аж 11 січня.