Ярмоленко може пишатися. Вест Гем шокує Тоттенгем і підіймається до зони Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Молотобійці вдало скористалися небагаточисленними нагодами.

У рамках 25-го туру англійської Прем’єр-ліги відбулося лондонське дербі, в якому Вест Гем приймав Тоттенгем. Півзахисник господарів українець Андрій Ярмоленко не потрапив до заявки на цю гру через травму, яку він отримав ще в матчі проти Манчестер Юнайтед.

Початок матчу був за Вест Гемом. На п’ятій хвилині Майкл Антоніо мав першу нагоду для взяття воріт, втім кіпер гостей Уго Льоріс продемонстрував чудову реакцію. Одразу в наступній атаці Антоніо все ж зумів забити Шпорам. Нападник господарів вдало зіграв на добиванні у штрафному майданчику Тоттенгема та відправив м’яч під праву стійку воріт гостей— 1:0.

Надалі впродовж всього першого тайму ініціативою володіла команда Жозе Моурінью. Тоттенгем мав три дуже небезпечні моменти, але підвела реалізація, а також свій рівень показав кіпер Лукаш Фабіанський.

Початок другого тайму знову був за господарями. На 47-й хвилині Джессі Лінгард прекрасно скористався передачею Пабло Форнальса і з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт Льоріса (гол спочатку не зарахували через офсайд, але після підказки відеоасистента м’яч все ж легітимізували) — 2:0.

Тоттенгем на свій гол все ж награв. На 64-й хвилині Лукас Моура влучним ударом головою скоротив відставання у рахунку. Асист на рахунку Гарета Бейла, який класно виконав подачу з кутового — 2:1.

До кінця матчу Вест Гем був притиснутий до власних воріт, втім команді Девіда Моєса вдалося втримати переможний рахунок. Таким чином, за суттєвої переваги Тоттенгема, Вест Гем зумів набрати максимум очок у цьому матчі!

Після 25 турів Вест Гем має 45 очок і посідає четверте місце, яке надає путівку до Ліги чемпіонів. Позаду Молотобійців на відстані двох очок розташовується Челсі та шести пунктів – Ліверпуль та Евертон.