Дортмуднська Боруссія перервала своюбезвиграшну серію. Шершні вгостях здолали Майнц. Боруссія не могла перемогти 8 турів поспіль. Декількома днями раніше в стані дортмундців відбулась зміна головного тренера. Місце Петера Боша біля керма шершнів зайняв Петер Штегер.

Дебютувати новому наставнику довелось в дуже не простому поєдинку проти Майнца. З перших хвилин на полі з’явився і наш #Legioneros Андрій Ярмоленко. Перший тайм для гостей минув досить складно. Господарі решулярно створювали напів моменти біля воріт Бюркі. До слова, сам кіпер теж постраждав. В одному з моментів він зіткнувся із гравцем суперника та отримував допомогу медиків. Щодо моментів дортмундців, то дальніми ударами воротам Зентнера загрожували Кагава та Геррейро.

Дещо змінилась картина гри в другій половині зустрічі. Вже на 55-й хвилині Боруссія вийшла вперед. Кагава виконав навіс зі стандарту ударо головою від Топрака прийняла на себе стійка, а на добиванні першим був Сократіс. Активним на полі був Андрій Ярмоленко, який декілька разів вдало виводив на ударну позицію. Один такий пас не використав Кагава, який пробив у голкіпера. Ще одну нагоду українець створив для Геррейро. Ярмоленко протягнув м’яч правим флангом, обіграв декількох опонентів та віддав під удар португальцю. Рафаель пробив не надто сильно.

Під завісу матчу гості подвоїли свою перевагу. Обамеянг втік від захисників, поклав на газон голкіпера і відпасував Кагаві. В цей момент на лінії воріт вже вишикувались декілька футболістів Майнца, але японець своїм ударом їх прошив.

Андрій Ярмоленко завдяки своїм активним діям на полі отримав четверту найвищу  оційнку серед футболістів своєї команди – 7.8. Вищі бали лише у капітана команди Шмельцера – 7.9, та авторів голів Кагави – 8.1, та Скоратіса – 8.4.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ Суперфінал. Обирай свою фаворитку

9 турів мега-конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ позаду і настав час обрати найкращу вболівальницю.  …