Ярмоленко у матчі з Крістал Пелас: Участь у гольовій атаці та непогана оцінка

Вест Гем Андрія Ярмоленка у 8-му турі Англійської Прем’єр-Ліги зустрічався із Крістал Пелас. Прогнозовано, у старті Молотобійців вийшов наш земляк.

Ярмоленко фантастично зіграв у декількох останніх матчах своєї команди, тому від нього можна було очікувати результативної гри і у поєдинку з Крістал Пелас.

У першому таймі Андрій міг записати на свій рахунок результативну передачу. Нобл віддав розрізний пас на Ярмоленка у напівфланг, українець прострілив у воротарський майданчик, замикав Аллер, але пробив із вбивчої позиції просто у голкіпера.

Також варто згадати ефектну передачу Ярмоленка шведою з правого флангу, після якої м’яч опинився у Андерсона, а завершив атаку Лансіні дальнім ударом. Аргентинцеві забракло влучності.

Вже на початку другого тайму Вест Гем повів у рахунку. У гольовій атаці не обійшлося без Ярмоленка. Українець отримав м’яч біля штрафного майданчика Крістал Пелас, віддав праворуч, Фредерікс прострілив, а Аллер замкнув передачу від правого захисника — 1:0.

На 62-й хвилині свою команду підвів Райс, коли зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував ван Анхолт — 1:1.

У другому таймі Ярмоленко грав дещо пасивніше. Це було помітно і за вектором атак Вест Гема — більше працював лівий фланг, де накручував опонентів Андерсон.

Українець залишив поле на 78-й хвилині, а на 89-й Вест Гем пропустив удруге. За Крістал Пелас відзначився Аю, котрий зіграв на межі офсайду. Лінійний зафіксував положення поза грою, але ВАР зіграв на користь гостей і головний суддя зустрічі гол зарахував — 1:2.

Ярмоленко отримав середню оцінку 6,4 за цей матч від авторитетного порталу WhoScored. Найкращим у складі молотобійців став Фредерікс, який відзначився асистом та був дуже активним на полі.