Ярмоленко вийшов в старті — Вест Гем вперше переміг в цьому сезоні

Автор Владислав Ігнатенко

В 1/32 англійському Кубку ліги Андрій Ярмоленко вперше вийшов в основі Вест Гема. Їх противник Вімблдон, представник League One (третя за ранжиром ліга Англії), в даному матчі хоч і був очевидним і визнаним аутсайдером, та з перших хвилин показав, що буде боротися до кінця. Після невеликого сумбуру в штрафному майданчику Молотобійців, Вімблдон отримав можливість подати кутовий. Піннок подав, Піготт без особливих труднощів пробив головою — воротар встиг зробити лише невеликий рикошет, та м’яч все одно залетів у ворота. 1:0 і це лише на 2-й хвилині матчу.

фото GettyImages

Клас Вест Гема об’єктивно вищий. Про що свідчили гострі атаки з обох флангів. Зокрема Ярмоленко вийшов сам на сам з Кінгом — воротарем господарів, але не влучив у ворота.

Вже на 18 хвилині, МакДоналд (центрбек Вімблдона) отримав другу жовту і покинув поле за свідомий фол — тягнув за футболку Переса перед штрафним майданчиком. Крессвелл потужно вдарив зі штрафного поряд зі стійкою.

У зв’язку з вилученням, через 8 хвилин відбувалася перша заміна, поле покинув автор гола Піггот, замість нього вийшов центрбек Найтінгейл, Вімблдон повністю закрився.

Всю другу половину тайму Вест Гем провів в атаці. На 30 хвилині Ярмоленко подав на Сабалету, який пасом знайшов Лукаса Переса. Його удар головою був прицільним, але Кінг легко відбив м’яч.

Наприкінці тайму почався передперервний штурм Молотків. Зокрема на 43 хвилині Ярмоленко створив гольовий момент — головою завдав удару по воротах, перекинувши воротаря. Але з під перекладини виніс м’яч захисник Донсів — Ошиладжа.

На другий тайм вийшов найдорожчий гравець Вест Гема Феліпе Андерсон (38 млн. євро). І заміна суттєво підсилила атаку Молотобійців. На перших хвилинах другого тайму Феліпе гостро подав на Ярмоленка, та Андрій не встиг дістати м’яч біля воротарського майданчика. І загалом, лівий фланг активізувався ще більше —Ярмоленко постійно відкривався в штрафному майданчику, та зазвичай безуспішно.

Андрій Ярмоленко зміг створити черговий момент вже на 59 хвилині. Отримавши розрізний пас в штрафний майданчик, Андрій обіграв захисника та прострілив на Чичаріто. Та мексиканець зіпсував вже другий момент за останні декілька хвилин, перед цим головою зі вбивчої позиції не влучив у ворота.

М’яч у ворота Вімблдона залетів на 63 хвилині. Центральний захисник Ісса Діоп опинився вільний з м’ячем перед лінією штрафного майданчика суперника. Не довго думаючи, Ісса пробив правою ногою в шістку — воротар не встиг дотягнутися.

Другий гол Молотків теж забив центрбек. Цього разу Огбонна замкнув біля штанги з пасу Снодграсса. Таким чином Вест Гем вийшов вперед проти команди League One лише на 83 хвилині. Та вже у доданий час Чичарито, який загалом провів не найкращу гру, збільшив перевагу до двох м’ячів. 3:1 на користь Вест Гема.

Ярмоленко був одним із найяскравіших гравців на полі. Але на відміну від Андерсона, в якого була потужна підтримка з лівого флангу захисту, Андрій діяв більше самостійно, що не завжди призводило до гострих моментів. Пеллегріні, тренер Вест Гема, замінив українця на 90 хвилині, за рахунку 1:2 в користь Молотків.

Згідно офіційному Твіттер-акаунту Вест Гема, Ярмоленко не ввійшов навіть в четвірку кращих гравців команди.

А за версією Whoscored вінгер посів шосту сходинку в своїй команді, але отримав досить високу оцінку за матч – 7,5. І хоч українець не відзначився ні голами, ні асистами, Андрій грав активно – лише за перший тайм він зробив більше п’яти небезпечних прострілів в штрафний майданчик суперника.

дані Whoscored

Нещодавно Мануель Пеллегріні сказав: «Ярмоленко буде дуже корисний в майбутньому. А зараз його ще треба інтегрувати в команду».