Ярмоленко забив розкішний м’яч за Вест Гем. Команда Українця знищила суперника. ВІДЕО

В 1/16 Кубка Англії Вест Гем вдома грав з Донкастером

0

У стартовому складі молотобійців Девід Моєс випустив Андрія Ярмоленка, але не на звичній для нього позиції. Цього разу українець грав центрального нападника.

Вже на другій хвилині матчу господарі повели у рахунку. Ярмоленко на правому фланзі отримав м’яч, притримав його і чудово викотив далі на Фредерікса. Правий захисник Вест Гема прострілив на одинадцять метрів, де першим опинився Форнальс, який в дотик пробив у кут воріт – 1:0.

Вже на 10-й хвилині матчу Ярмоленко міг забивати сам. Після непоганої комбінації господарів українець майже з лінії воротарської зони пробив злету. Проте м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Вест Гем продовжував тиснути на ворота представника Чемпіоншипу і згодом це дало свій результат. Бенрахма віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на Ярмоленка і українець в дотик перекинув голкіпера гостей Белкомба – 2:0.

У другому таймі Вест Гем продовжив домінувати

Двічі за одну хвилину міг забивати Соучек. Спочатку він завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика у дев’ятку, а потім після подачі з флангу пробивав головою з декількох метрів. В обох випадках Белкомб відбив.

Та згодом господарі поля все-таки досягли свого, точніше їм допоміг захисник. Після подачі з кутового центральний оборонець Донкастера Батлер зрізав м’яч у власні ворота – 3:0.

Гості зуміли створити перший по-справжньому небезпечний момент лише на 60-й хвилині матчу. Сміт прийняв м’яч у штрафному майданчику Вест Гема після подачі з правого флангу і другим дотиком сильно пробив по воротах. М’яч влучив у поперечку і вилетів за межі поля.

Заміна спрацювала

Молотобійці не зупинилися на досягнутому і забили ще раз. Фредерікс сам протягнув м’яч з правого флангу, увійшов до штрафного майданчика і майже з кута воротарської зони пробив по воротах. Голкіпер гостей відбив перед собою, але першим на добиванні опинився Афолаян, який тільки-но з’явився на полі. Він у дотик забив четвертий м’яч молотобійців у цьому матчі – 4:0.

Ярмоленко відіграв увесь поєдинок і отримав високу оцінку. Статистично-аналітичний портал Whoscored поставив українцеві 8,2 бала.

Скрін Whoscored

Впевнена перемога Вест Гема виводить лондонців до 1/8 фіналу Кубка Англії, де суперником підопічних Моєса стане переможець пари Манчестер Юнайтед – Ліверпуль.

Читайте також: Гарний результат! Нападник збірної України серед найкращих бомбардирів сезону в Європі та Гравцем Динамо цікавиться чимало клубів. Крім АПЛ та МЛС, є ще декілька хороших команд