Цього вікенду Андрій Ярмоленко дебютував на домашньому стадіоні Боруссії в основному складі. Українець відзначився гольовою передачею вже на другій хвилині матчу. Німецька преса в один голос визнавала Ярмоленка одним із кращих у складі шершнів.

Ми поспілкувались із німецьким журналістом Express.de Стефаном Фуккертом. Напередодні матчу шершнів проти Гамбурга він поділився своїми враженнями щодо гри Андрія:

Не можна дебютувати краще, ніж це зробив Ярмоленко у першій домашній грі Бундесліги.

Це був брутальний урок для молодого захисника Кельна Яннеса Хорна, коли Ярмоленко лише одним фінтом прибрав суперника (захисника Німеччини U-21) і відірвався від нього.

Престижне німецьке видання нагородило українця і поставило оцінку 1,5 (при тому, що 1 – найвищий бал, а 6 – найнижчий). Ярмоленко був покликаний, щоб замінити Дембеле. Але, здається, дортмундські вболівальники не задаються питанням, чи зможе він повноцінно замінити француза.

Вони цінують, що у команді є кращий персонаж, ніж Дембеле. Адже він втілює у собі такі цінності як надійність і високі моральні якості. Якщо Андрію вдасться уникати травм, то він відіграватиме визначну роль у складі Боруссії.

Нагадаємо, що за версією аналітичного порталу Whoscored Ярмоленко після перемоги його команди над Кельном 5:0 отримав оцінку 8,4.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниця 7 туру

Наші читачі разом із експертом, автором студії Мамахохотала Євгеном Яновичем обрали найкра…