Ярмоленко знову розриває в АПЛ. Гол і аплодисменти від усіх!

Український вінгер Вест Гема забив свій черговий м’яч.

Андрій Ярмоленко у матчі 7 туру Англійської Прем’єр-ліги засмутив Борнмут. Гравець збірної України відкрив рахунок у матчі на 10 хвилині. Аллер скинув м’яч на Ярмоленка, який класно хитнув захисника і у фірмовому стилі пробив у дальній кут воріт – 1:0.

Борнмут оговтався досить швидко і зусиллями Кінга рахунок зрівняв, а на початку другого тайму і взагалі вийшов вперед…

Ярмоленко був проти такого розвитку подій і на 74 хвилині разом з Феліпе Андерсоном організував момент для Крессвела, який рахунок зрівняв!

Коментатори матчу не приховували свого захоплення грою українця, а аналітичний ресурс whoscored оцінив гру Ярмоленка на найкращу оцінку в матчі (вище навіть за Кінга, який забив м’яч і віддав асист за Борнмут):