Ярослав Амосов в ці вихідні проведе бій в США. Прогноз на поєдинок

У ніч на суботу 22 серпня (початок опівночі за Києвом) в США відбудеться серія поєдинків Bellator 244, де український боєць Ярослав Амосов зустрінеться з американцем Марком Леммінгером. Це буде 24 бій у професійній кар’єрі Ярослава. Всі попередні свої сутички бренд-амбасадор Parimatch виграв і зараз шанси на його успіх аналітики оцінюють в високі 80%.

У Амосова вражаючий послужний список, він є чотириразовим чемпіоном світу і триразовим чемпіоном Європи з бойового самбо і чемпіоном світу за MMA за версією GEFC серед професіоналів. Якщо Ярослав продовжить виступати так само успішно, зовсім скоро його буде чекати титульний поєдинок.

Потрібно відзначити, що спочатку українець повинен був зустрітися з екс-претендентом на титул UFC Джоном Фітч, але в підсумку ветерана ММА замінили на Леммінгера. Марк вище Ярослава на 5 сантиметрів, але у Амосова більшого розмаху рук (191 проти 178). Американець старше на рік, але провів лише 12 боїв, в яких здобув 11 перемог. До речі, і суперники у бійців раніше були вельми різного рівня. Ярослав зустрічався з більш досвідченими опонентами.

У Амосова відмінні бійцівські навички, завдяки яким він здобув 10 перемог. (8 – задушливими прийомами). У стійці Ярослав теж виглядає непогано, але ніколи не впадає в рубку, а діє грамотно і виважено, вичікуючи момент, щоб перевести суперника в партер. Марк також є базовим борцем з вельми вузькому стилем. Але різноманітним бійцем його назвати не можна. В ударній техніці йому похвалитися нічим і він, швидше за все, спробує швидше перевести поєдинок на канвас. Правда, і там чимось здивувати українця йому буде складно. Але в ММА все може помінятися в будь-яку секунду, тим цікавіше буде спостерігати за поєдинком.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також