Ігор Циганик в авторській програмі #ЦиганикLIVE торкнувся теми можливого повернення до Металіста його експрезидента Олександра Ярославського.

На відео – з 10:30

Пряма мова:

Конфіскація майна олігарха Курченка не передбачає процесу банкрутства. Якщо держава просто конфіскує це майно, то воно вже не буде виставлятися на торги. Зараз саме ця конфіскація може спричинити те, що сам клуб Металіст П-О-М-Р-Е. Металіст, як клуб з 90-річною історією, помре.

Читайте також: Бєсєдін невинний! Нападник Динамо хоче швидкої справделивості.

В УЄФА є певна процедура, як зберегти цю команду, випробувана в багатьох інших ситуаціях і містах, згадайте хоча би Фіорентину. Тобто, йде процес банкрутства. Не всі розуміють, що забрати майно у Курченка і передати його комусь іншому, ще треба отримати дозвіл УЄФА, щоб вона дозволила цьому клубу зареєструватися і продовжити цю 90-річну історію. Конфіскація цю історію зупиняє: можна буде створити новий клуб, можна буде передати йому майно, але це буде припинення історії Металіста, що триває 90 років. Тобто в УЄФА він не буде проходити. Це буде новий клуб і він не зможе мати назву Металіст.

Ярославський намагається спробувати все-таки зберегти історію клубу. Через що і говорить, що повинна пройти процедура банкрутства – тоді все майно виставляється на торги, це майно викуповується – і з тих грошей роздаються борги футболістам, працівникам клубу тощо. Коли вдасться погасити заборгованість, домовитися, і всі напишуть про відсутність претензій, тоді можна буде говорити, що сам клуб збережеться. І тоді УЄФА дасть добро на те, щоб цей клуб стартував з початку. Але залишиться сам клуб. Саме цього прагне Ярославський.

TRONDHEIM, NORWAY – OCTOBER 25: FC Metalist Kharkiv supporters during the UEFA Europa League group stage match between Rosenborg BK and FC Metalist Kharkiv held on October 25, 2012 at the Lerkendal Stadion in Trondheim, Norway. (Photo by Daniel Sannum Lauten/EuroFootball/Getty Images)

Швидше за все, вся ця історія з конфіскацією може бути оскаржена багатьма людьми, працівниками клубу, футболістами, перед якими клуб має заборгованість. Тому єдиний вихід – процес банкрутства і домовленість за отримані від продажу майна гроші закрити борги – тільки в такому разі можна говорити про те, що цей клуб продовжує існувати. Клуб Металіст!

Як довго цю проблему вирішуватимуть, я, чесно кажучи, не знаю.

Читайте також: Хитрий план порушника спокою. Динамо змусять продати легіонера в Росію?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамівці вчасно приїдуть до збірної? Циганик дав відповідь

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про розмову Андрія Шевченка …