Домашня сторінка Ексклюзив Є ідея спортивного стартапу? Подавай заявку

Є ідея спортивного стартапу? Подавай заявку

14 читачів онлайн
1
1,217

Шахтар і міжнародна компанія-акселератор HYPE презентували свій спільний проект.

Акселератор – це компанія чи організація, яка підтримує нові ідеї, стартапи та допомагає авторам реалізувати свої починання і розвинути їх у глобальний бізнес.

Фото FootballHub

HYPE і Шахтар запустили новий SPIN-акселератор, який буде націлений на розвиток українських стартапів спортивної тематики. Президент HYPE Sports Innovation Амір Раве і директор з комунікацій Шахтаря Юрій Свиридов зазначили найцікавіші теми: розробка ідей для стадіонів та удосконалення “розумного стадіону”, робота з уболівальниками, медицина, визначення фізичного стану спортсменів, “розумні” трансляції. Особливо цікавими будуть розробки в напрямку ідентифікації талановитих спортсменів на ранніх етапах їхнього формування. Також Амір Раве повідомив про інтерес до криптовалют, які є досить цікавими в розрізі футбольних процесів.

Мета акселератора – підняти українські ідеї і вивести їх на глобальний рівень, за межі України. Наразі HYPЕ розвиває сотні потенційних ідей, і 40% з них вже отримують інвестування.

Фото FootballHub

Юрій Свиридов пояснив, чим саме корисний акселератор для українських команд розробників:

Завдяки роботі акселератора українські спортивні стартапи зможуть вперше стати частиною глобального спортивного та IT-ринку і отримати фінансування для розвитку. Шахтар зацікавлений в нових технологіях, які дозволять збільшити інтерес уболівальників до відвідин матчів, а команді – перемагати в кожній грі і завойовувати трофеї. Сподіваємося, що завдяки реалізації цього проекту з’являться нові ідеї, нові компанії і ми будемо споживачами цих послуг.

На сайті  www.hypesportsinnovation.com буде відкритий прийом заявок для участі в проекті. Кожен охочий, хто має спортивну ідею для стартапу, може подати  свою ідею на розгляд. Організатори підкреслили, що одна з ключових ідей – можливість вийти на глобальний ринок. І якщо вже є певні думки – то необхідно подавати заявку.

Система акселератора проста – серед усіх заявок буде відібрано 10 найкращих ідей. І не важливо, хто автор, важливо, якої сили ідея. Далі протягом 4 місяців команди кожного стартапу пройдуть навчання, де викладачами будуть провідні спеціалісти в сфері спорту і технологій. Зокрема менеджери Nike, Adidas, Reebok, UEFA стануть менторами в даній програмі.

HYPE Sports Innivation співпрацює з такими футбольними командами як Кельн і Маккабі Тель-Авів, проводить заходи із футбольними федераціями, співпрацює з університетами світового рівня. Тепер за допомогою Шахтаря вони прийдуть в Україну.

У кожного є шанс стати інноватором футболу. Чи є ідеї з розвитку футболу у ТЕБЕ?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто буде основним форвардом Динамо? Ігор Циганик усе пояснив

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про перспективи форвардів ки…