Єдиний українець, кого може продати Шахтар© Журналіст назвав прізвище і причини. ВІДЕО

Чутки про трансфери український гравців донецького клубу в Європу – фейк.

Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми Циганик Live розповів про "зацікавленість" Аякса в послугах Миколи Матвієнка та назвав єдиного українця, якого наразі може продати Шахтар:

Матвієнко у Аяксі – правда чи фейк? – Фейк! Я Думаю, що фейк. Єдиний українець, якого зараз може продати Шахтар, це Мудрик. Наскільки я розумію, продовжують розмови з Брентфордом. Начебто говорять в донецькому клубі, що не готові продавати Мудрика, але разом з тим пропонують нові умови. Після того, як Брентфорд каже: "Ми готові прийняти такі умови, а інші – не готові", бере паузу Шахтар. Процес тривалий і він може тривати ще достатньо довго (майже півтора місяця).

А з приводу Матвієнка, ви маєте зрозуміти, що зараз за цього гравця велику суму отримати важко. Мудрик – так, більше 20 мільйонів євро – це велика сума. Чи дадуть за Матвієнка 20 мільйонів? – Це питання. От Матвієнку якраз потрібно відіграти Лігу чемпіонів (якісно відіграти), а потім розраховувати на те, щоби його продали. Це моє переконання.

Читайте також: Неймовірно! Гол на 123 хвилині прямим ударом з кутового в Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також