Домашня сторінка Ексклюзив Єдиний пул є, але формально. Розширення УПЛ є, але не зараз

Єдиний пул є, але формально. Розширення УПЛ є, але не зараз

19 читачів онлайн
0
1,386

Представники клубів УПЛ зібралися в Будинку Футболу, щоб обговорити створення єдиного телевізійного пулу та розширення чемпіонату до 16-ти команд.

Єдиний пул

Болісна тема для президента Прем’єр-Ліги Томаса Грімма та всього українського футболу так і залишилася болісною. Абсолютної згоди у питанні єдиного телевізійного пулу так і немає. Чергове голосування показало, що кожен клуб відстоюватиме свою позицію у цьому питанні. Як і декілька тижнів тому, не підтримали запропонований варіант втілення єдиного пулу Динамо, Зоря, Дніпро-1 та Десна. “За” проголосували 6 клубів + Олександрія, представників якої не було на засіданні, ще одна команда втрималася. Олександрійці “надіслали свій голос” факсом.

Напередодні засідання генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов заявив, що єдиний пул необхідний, але не в тому вигляді і не на тих умовах, які пропонують УПЛ та один із каналів. Однією з умов телеканалу є створення платних трансляцій матчів чемпіонату. Тобто, за перегляд треба буде платити.

Віце-президент УПЛ Маркіян Ключковський у коментарі для FootballHub повідомив, що рішення формально прийняте.

Так, формально рішення прийняте. Але як це функціонуватиме, я не знаю.

Генеральний директор Олімпіка Олексій Антонов так прокоментував ситуацію:

Наскільки я розумію, клуби все-одно зараз будуть домовлятися окремо між собою.

Розширення УПЛ

Клуби Української Прем’єр-Ліги не підтримали ідею розширення чемпіонату в сезоні 2020/21 рр. з 12-ти команд до 14-ти. Наступного сезону залишиться такий самий розподіл 12-ти учасників на шістки, як і цьогоріч.

Але вже від сезону 2021/22 кількість команд Прем’єр-Ліги збільшиться одразу до 16-ти. Про це раніше вже повідомляв Ігор Циганик в програмі ЦиганикLive.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін розповів, що рішення не є остаточним:

Це питання ми розглядатимемо ще за рік до чемпіонату (в якому візьмуть участь 16 команд, – прим.ред.). Зараз ніхто не має впевненості, що за 2 роки будуть ці 16 команд.

Читайте також: Ліга Чемпіонів. Хто зіграє проти наших?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамівці вчасно приїдуть до збірної? Циганик дав відповідь

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про розмову Андрія Шевченка …