Євген Шахов запалює в Греції

35 читачів онлайн
1
405

Євген Шахов продовжив свою результативну серію. Минулого вікенду українець відзначився в матчі Кубка Греції, а цього разу екс-дніпрянин записав на свій рахунок забитий м’яч вже у чемпіонаті.

ПАОК Шахова приймав Ларісу. В разі перемоги команда Євгена могла б повернути собі лідерство в чемпіонаті. З перших хвилин матчу господарі захопили тотальний контроль над грою. Чого варті 73% володіння м’ячем у першому таймі. Крім цього ПАОК зумів двічі забити у ворота суперника. Автором одного із голів став Шахов. Євген опинився в потрібному місці в потрібний час та переправив м’яч у ворота.

Друга половина матчу розпочалась за тим же сценарієм. ПАОК знову забив швидкий гол і на цей раз Прійовичу таки вдалось забити самостійно. Після третього м’яча господарі не збавили обертів. Наставник ПАОКа одразу ж виконав усі 3 заміни і на полі з’явився ще один екс-уплівець – Азеведо.

Матч закінчився розгромною перемогою 3:0, та загалом тотальним домінуванням господарів. ПАОК впевнено взяв 3 очки і повернувся на першу сходинку турнірної таблиці. А цей гол став для Євгена Шахова першим в чемпіонаті, та шостим загалом в сезоні.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ребров продовжує переможний шлях в ЛЧ

Сергій Ребров продовжує переможну ходу в азійській Лізі Чемпіонів. Його Аль Ахлі здобув че…