3 min read
0
231

Збірна України дала бій Іспанії в матчі 1/4 Євро-2018.

Матч з однією з топ-збірною футзального світу вийшов дуже напруженим. Українці та іспанці зробили акцент на нейтралізації атакувальних дій опонента. Обидві команди намагалися обмежити простір один одному і майже завжди це вдавалося.

Щодо атакувальних дій, то феєрію моментів, як було в матчі Португалія – Азербайджан, очікувтаи не доводилося. І було зрозуміло, що один гол може вирішити все. Нажаль цей гол забили Іспанці. Пола ювелірним ударом відправив м’яч в дев’ятку воріт Іваняка.

У збірної України був цілий тайм, щоб відповісти своїми результативними діями, але марно. Спроби зіграти з 5 польовим не принесли жодної користі (навпаки Іспанія могла покарати за це).

В підсумку Україна мінімальна поступається і покидає турнір.

Україна залишає Чемпіонат Європи☹Боротьба без компромісів і 0:1 у чвертьфіналі проти 7-кратних чемпіонів континенту🇺🇦🇪🇸А яка ваша оцінка?

Опубліковано FootballHub 6 лютого 2018 р.

Огляд матчу проти Іспанії:

Завантажте більше за Шаблієнко Віктор

Знову опади в Лондоні. Ворскла програє, але забиває

Полтавці розпочинали груповий етап Ліги Європи гостьовим матчем проти головного фаворита с…