Євро-феєрія. Баварія, Боруссія, Ман Сіті – хто швидше?

Вікенд для клубів європейських ТОП-ліг розпочався дуже результативно і дуже успішно. Особливо, хотілось би відзначити матчі за участі Ман Сіті, Боруссії і Баварії. Лідери цих трьох команд ледь не встановили рекорди своїх чемпіонатів.

Рахім Стерлінг

Ман Сіті перебуває в чудовій формі. Як підтвердження цьому, відзнаки Гвардіолі і Зінченку. Пеп став найкращим тренером місяця, а Олександра Зінченка вболівальники містян обрали найкращим гравцем лютого. Довершив чудовий етап сезону і Стерлінг. Рахім у матчі проти Вотфорда забив 3 м’ячі впродовж 13 хвилин.

Крістіан Пулішич

Боруссія відчутно загальмувала, але на щастя для шершнів у складі є такий реаніматор як Пулішич. Американець уклав попередній контракт із Челсі, але поки що феєрить у складі Боруссії. Крістіан вийшов на поле за 11 хвилин до кінця матчу і рахунку 1:1. Лише 8 хвилин вистачило гравцю аби забити і віддати асист. 3:1 – перемога над Штутгартом імені Пулішича.

Франк Рібері

Вічно молодий Франк Рібері видав просто фантастичний матч проти Вольфсбурга. Задля справедливості потрібно відзначити гру всієї команди, але саме француз записав на свій рахунок 3 асисти впродовж 9 хвилин. Фантастичний індивідуальний показник і не менш вражаючий командний. Баварія на своєму полі розтрощила Вольфсбург 6:0.