Євро Ю-19: Україна Англії не програла. Плей-оф близький

Юнацька збірна України в другому матчі групового етапу Чемпіонату Європи  зустрілася з Англією.

Старт матчу між лідерами групи В розпочався із швидкого гола номінальних гостей. Подача з кутового англійцями завершилася невпевненими діями голкіпера збірної України, який вибив м’яч просто на ногу Таверньєру. Таким подарунком нащадок родоначальників футболу скористався на повну, прошивши оборону і воротаря. Помилка Кучерука подарувала Англії перевагу вже на 6 хвилині, 1:0.

Перша осмислена відповідь збірної України відбулася на 10 хвилині, коли Цитаїшвілі протягнув м’яч по флангу і подав, але Булеці головою вдало пробити не вдалося. Цей момент започаткував відрізок матчу, коли саме українці володіли м’ячем і контролювали гру. Англійці зробили акцент на контратаки. Єдине, що їм вдалося стоврити до завершення тайму, стала жовта картка для Попова і удар Херста, після якого м’яч влучив у стійку.

Наша відповідь Чемберлену відбулася на 39 хвилині зусиллями Супряги. Лідер СК Дніпро-1 грамотно закрив м’яч від суперника корпусом, у два дотики обробив і пробив у дальній кут воріт Белкомба. 1:1 після першого тайму!

Фото uefa.com

Перший небезпечний момент після перерви створили англійці. Бреретон обіграв захисника і пробив повз дальній кут воріт Кучерука. Українці відповіли навісом Коноплі, але Булеці переправити передачу партнера у ворота завадив захисник суперника. Поки показували повтор подачі Коноплі, команда Сімпсона створила ще один шанс. Емблтон віддав на Херста, а тому в останній момент забити завадив наш захисник, який у відчайдушному підкаті заблокував удар.

Середина тайму була повністю за ініціативи підданих королеви. Ще один небезпечний момент завершився ударом Миколенка у власні ворота (перехоплював простріл опонента), Кучеруку довелося рятувати команду. Після цього Петраков вдався до замін і вони дали результат. Гра відійшла від штрафного майданчика українців і справді небезпечних нагод опоненти синьо-жовтих більше не створили.

Як і в матчі з Францією, наша збірна могла вирвати перемогу наприкінці зустрічі, але Булеці не вистачило сил, щоб розігнати перспективну контратаку 2 в 1.

Фінальний свисток зафіксував мирову 1:1. Нічия, якої може бути достатньо, щоб вийти до півфіналу, а може й ні… Точніше знатимемо після 3 туру групового етапу, в якому команда Петракова зіграє з турецькими однолітками.