Домашня сторінка Ексклюзивно ЄВРОBEST: Удар по амбіціях

0
131

Манчестер Сіті 4 – 1 Тоттенгем

Хто зупинить Манчестер Сіті? – Це питання залишається актуальним і після 18 туру Англійської Прем’єр Ліги.

Сіті не відкладують питання переможця у довгу шугляду, тому команда Гвардіоли взялася до активних дій з самого початку матчу.

Шпори не довго тримали свої ворота в недоторканності і Гюндоган скористався незлагодженністю захисту лондонців під час кутового.

Після голу німця домінація Сіті продовжилася. Швидкі Сане, Агуеро і Стерлінг залишали захисників позаду себе, але подвоїти перевагу у першому таймі так і не вдалося.

Закріпити перевагу містянам вдалося в середині другого тайму, коли до справи взявся один із найкращих гравців світу – Де Брюйне. Гарматний постріл бельгійця поставив в кут голкіпера Тоттенгема. За п’ять хвилин потому Де Брюйне заробив пенальті, але Жезус не зумів його реалізувати, влучивши в стійку. Більше в цьому епізоді здивувало добивання Стрелінга, який відправив м’яч ближче до зірок на небі, ніж до воріт Льоріса.

Рахім виправився трохи пізніше. Спочатку молодий гравець манчестерців скористався передачею Сане і розстріляв порожні ворота шпор, а згодом підкараулив помилку захисника і голкіпера Тоттенгема.

Знущання підсолодив гол Еріксена на останній хвилині зустрічі.

4:1 – крейсер Сіті, не помічаючи опонентів, пливе до омріяного чемпіонства.

Верона 3 – 0 Мілан

Мілан продовжує свої американські гірки.

Команда Гаттузо посеред тижня обіграла Кьєво, не залишивши шансів гостям із Верони. І вже за 3 дні на команди чекала ще одна зустріч, але вже в рамках чемпіонату Італії.

Зустріч розпочалася по сценарію міланістів. Россо-нері в ранзі гостей захопили перевагу і почали нагнітати ситуацію біля воріт Кьєво. І тут стався гол, але не від Мілану, а від господарів! Веронці відкрили рахунок завдяки вдалому стандарту Караччьоло замкнув подачу Ромуло.

Після матчу Гаттузо скаже про концентрацію – те, чого дуже сильно не вистачає Мілану.

Мілан по інерції знову пішов в атаку, але нічого небезпечного так і не створили. А далі знову втрата концентрації і гол Кіна. Проспав захист міланістів простріл з флангу від Бесси.

Команда Гаттузо побігла великими силами в атаку і знову напоролася на хорошу контратаку веронців, 0:3.

Розгромна перемога Кьєво – черговий ляпас для вболівальників Мілану. Таке от вітання клубу із 118 річницею заснування.

Інтер 1 – 3  Удінезе

Ікарді знову забиває, проте цього разу це не забезпечує Інтеру перемогу.

Команда Лучано Спаллетті неочікувано втратила очки в домашньому матчі проти Удінезе. Поразка від команди Массімо Оддо стала першою в пасиві чорно-синьої команди із Мілану.

Рахунок після флангового прострілу відкрив Лазанья. Не встигли гості нарадітися успіху забитого гола, як рахунок став рівним. Вожак Інтера – Ікарді зрівняв рахунок, розстрілявши ворота сорокарічного голкіпера Удінезе, після передачі Кандреви. Нічия після першого тайму була привододом для оптимізму господарів поля.

Не відомо, що сталося за 15 хвилин перерви, але у другому таймі ми не побачили на полі лідера Серії А.

Переломний момент стався на 62 хвилині зустрічі, коли Сантон перервав фланговий простріл рукою. Головний арбітр не одразу вказав на одинадцятиметрову позначку, а спочатку звернувся до відеоповтору. Змога подивитися епізод у повторі допомогла судді вірно призначити пенальті. Де Поль реалізував вирок і вивів гостей вперед.

Шкріняр міг відповісти своїм голом – поперечка стала на заваді.

Контратака гостей і гол чеха Барака з Удіне поставила лідера чемпіонату на коліна.

Інтер пропускає Наполі і Юве поперед себе.

Ліон 2 – 0 Олімпік

Центральний матч туру у Франції відбувався у Ліоні де місцева команда приймала гостей із сонячного Марселя.

Цікавинкою матчу було протистояння двох дуже креативних “десяток” – Фекіра та Пайе. Переможцем вийшов з цієї дуелі вийшов Фекір.

Саме капітан Ліону відкрив рахунок в зустрічі завдяки шаленій помилці Манданда. Голкіпер марсельців закинув м’яча, який вже прилетів йому до рук, прямо у власні ворота.

Навідміну від свого колеги по амплуа воротар Ліона Лопеш рятував свою команду після підсутпних ударів Рамі та Окампоса.

Шістка стала злим числом цього вечора для гостей. Саме на шостій хвилині першого тайму Стів Манданда припустився жахливої помилки і на цій же хвилині другого  тайму Олімпік знову пропустив. Мандада врятував після удару Діаса, Корне підхопив знаряддя праці, та подав точно на голову Маріано, який відправив м’яч у порожній кут воріт.

Ліон рветься в ТОП.

Ганновер 4 – 4 Баєр

Бундесліга продовжує підтверджувати статус найвеселішого чемпіонату.

Леверкузенський Баєр завітав в гості Ганновера та влаштував з тими справжній голепад.

Відкрив рахунок Брант, на що через 72 секунди відповів Бебу, який випередив захисників і головою відправив м’яч повз голкіпера фармацевтів.

Далі був пенальті для господарів після відеоперегляду – Фюлкруг впевнено реалізував одинадцятиметровий. За 4 хвилини вже Баєр відповів своїм голом. Старий знайомийм Динамо, Адмір Мехмеді скоритсався помилкою захисника та відправив м’яч у ближні кут воріт Філіппа Чаунера.

Фелікс Клаус прямо перед перервою зробив рахунок 3:2 на користь дев’яностошостих – на цьому і завершили перший тайм.

Тренер леверкузенців вдався до заміни і випустив на другий тайм Бейлі і той не підвів. Нападник став джокером у рукаві наставника Баєра і двічі записав своє ім’я на табло. Спочатку на 47 хвилині він реалізував вихід віч-на-віч з Лено і зробив рахунок 3:3, а на 67 в аналогічній ситуації вивів Баєр вдруге в зустрічі вперед.

Ганновер врятувався на прикінці матчу завдяки голу Юліана Корба.

Нічия на користь переслідувачів із Дортмунду, які перемогли і вирівнялися по очках з леверкузинцями.

Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Ексклюзивно

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я не зрозумів, чому Динамо програло: реакція на рішення Лозанни

Автор: Ірина Козюпа Динамо програло Федерації футболу України у Спортивному арбітражному с…