Домашня сторінка Без рубрики ЄВРОBEST: Догори дригом

0
0
124

Боруссія  4 – 4 Шальке

Фанати епічних матчів і нереальних камбеків запам’ятають цей вікенд надовго. Всьому виною рурське дербі.

Пильна увага усіх українських уболівальників футболу була спрямована сама на цей матч. Ярмоленко проти Коноплянки – давно такого не бачив наш глядач, а тут ще й рівень космічний – Бундесліга.

Матч виправдав всі очікування і став лакмусовим папірцем для шанувальники гри мільйонів, яких дістали сумні нічийні матчі.

Боруссія і Шальке подарували яскравий матч. Від радості і впевненості дортмундців у першому таймі, до ледь не екстазу фанатів кобальтових – у другому.

Події ж матчу розвивалися за шаленим сценарієм. 4:0 після першого тайму на користь джмелів – де перший гол Обамеянга – за допомогою руки, другий – прикрий автогол, третій –  через необережність арбітра (зіштовхнувся з Коноплянкою, через що і почалася гольова атака) + вдалий відскок на Геррейру. Після такого безапеляційного виносу однієї команди іншою матч можна було б припиняти, але, дякуючи правилам, матч триває 90 хвилин і ті, хто наважилися дивитися другі 45 будуть пам’ятати їх ще довго.

Епітети до гри Шальке у другому таймі важко підібрати. Команда билася на кожному клаптику поля, хоча і цього могло б бути замало, якщо б Обамеянг віддав на партнера, коли забрав м’яч у воротаря суперника. Команда із Гельзенкірхена зуміла відквитати два м’ячі ще в першій половині другого тайму, а потім награв Обамеянг, який останнім часом більше допомагає суперникам, ніж своїй команді.  Вилучення форварда тільки посилило тиск на слабкий захист Боруссії. Гол Налдо – вінець самовідданості і віри в один одного гравців Шальке.

Щодо українців, то вони однаково активно намагалися брати участь у діях своїх команд і якщо Ярмоленку не вдалося записати бали за результативність до свого активу, то Коноплянка став одним із творців дива – віддав дві гольові передачі.

Незабутнє рурське дербі підсолодив Коноплянка🍩Обидва його асисти👇

Опубліковано FootballHub 26 листопад 2017 р.

Чергова не перемога Боруссії та пам’ятний матч для Шальке.

Боруссія М 2 – 1 Баварія

Перша поразка мюнхенців після призначеня Хайнкесса головним у Баварії. Боруссія, але не та, на яку всі покладали надії, а саме Менхенгладбах, обіграла грізного лідера чемпіонату!

Баварія приїхала в гості до Боруссії після виїздної перемоги над Андерлехтом. Той матч ЛЧ команда Хайнкесса виграла, але залишила дуже багато запитань до своєї гри в захисті. Знайомий українському уболівальнику Лукаш Теодорчик міг оформлювати мінімум хет-трик. Щастило мюнхенцям або Ульрайх рятував. З Гладбахом так не вийшло.

Пропустила Баварія двічі перед перервою, що досить сильно шокувало команду, яка так і не спромоглася прийти до тями.

Пригоди почалися, коли арбітр призначив пенальті у ворота Ульрайха, за гру рукою захисника.

Азар пробив в самісінький кут – 1:0!

А потім захист прогавив Гінтера. Всі апеляції відносно можливого офсайду гравця Боруссії були безпідставними. 2:0 перед перервою на користь господарів!

В другому таймі Баварія заволоділа ініціативою, але відквитати вдалося лише один гол. Його автором став Відаль, який вдало піймав м’яч зльоту.

Поразка Баварії на користь переслідувачів.

Ліверпуль 1 – 1 Челсі

Ліверпуль вдруге за тиждень втрачає перемогу в кінці матчу. Спочатку команда Клоппа примудрилася розтринькати всю перевагу в матчі з Севільєю, а в суботу випустили перемогу в матчі з Челсі.

Челсі активніше за господарів йшли в атаку. В першому таймі почергово свої нагоди змарнували Азар, Дрінквотер, Маркос Алонсо. Ліверпуль відповів ударом екс-гравця Челсі. Салах цілив в дальній кут воріт Куртуа.

Єгиптянин таки відзначився у воротах колишньої команди. Після серії відскоків Окслейд-Чемберлен проткнув м’яч на хід Салаху, а той невідпорно пробив у ворота Челсі.

Врятувалися аристократи зусиллями Вілліана. Екс-гравець Шахтаря закинув м’яч за комірець Міньоле. Якщо бути чесним, то здавалося, що бразилець робив навіс, але невдала позиційна грав воротаря Ліверпуля дозволила статися міні-шедевру.

Мав нагоду Салах вирвати перемогу для своєї команди, але Куртуа врятував після підступного удару Мохаммеда.

Результат на користь конкурентів. Відзначимо, що Арсенал вже в четвірці.

Монако 1 – 2 ПСЖ

Центральний матч туру, та й усього першого кола, проходив у Монако. Місцева команда приймала гостей із Парижа.

Зіркова команда Емері взялася до справи з першої хвилини. Мбаппе обіграв Субашича, але не поцілив у порожній кут воріт. Згодом подвиг партнера повторив Дракслер, який не зміг замкнути передачу (удар) Кавані п’яткою.

На противагу своїм партнерам зіграв Едісон Кавані. Уругвайський нападник вирішив не відкладувати справу у довгу шугляду і реалізував свою 100% нагоду, пробивши під поперечку воріт Субашича з меж воротарського майданчика.

Попри всі намагання Дракслера забити, рахунок 0:1 тримався аж до початку другого тайму. Неймар вдало пісдтавився під фол Туре у штрафному майданчику Монако і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Десятка ПСЖ не залишила шансів голкіперу монегасків.

Після того як перевага була подвоєна ПСЖ взявся за стару справу – марнування нагод. Дракслера, Кавані і, особливо, Мбаппе раз за разом пробачали суперника.

Монако не створювавши моментів примудрилося відквитати 1 гол. Моутінью вдало виконав штрафний за допомогою невеликого рикошету.

1:2, парижани зміцнюють лідерство!

Валенсія 1 – 1 Барселона

Сенсаційна Валенсія приймала вдома Барселону. Після серії перемог кажанів про них заговорили, як про серйозного претендента на топ 3 цього сезону. Атлетико і Реал штормить, хоча обидві мадридські команди здобули перемоги в останньому турі (різні, але перемоги).

Контроверсійний епізод стався на 29 хвилині матчу. Лео Мессі пробив по воротах Нето, а той незграбно зловив і кинув м’яч собі поміж ніг прямо в ворота. М’яч повністю перетнув лінію воріт і це бачили всі…всі, крім бригади арбітрів. Апеляції гравців Барси ледь не призвели до голу в їх ворота, Дзадза пробив повз дальній кут воріт Тер Штегена.

Після цього гра вирівнялася і голи прийшли в другому таймі. Спочатку Родріго відгукнувся на простріл Гайа, чим дуже порадував місцеву публіку.

Відповів йому Альба, який впіймав м’яч зльоту після закидання Мессі, і відправив його в дальній кут воріт бразильського голкіпера Валенсії.