0
145

Ганновер 4 – 2 Боруссія

Посмішки не сходять з облич уболівальників Баварії. Мало того, що після призначення Хайнкеса мюнхенці набрали переможну ходу, так ще й головний конкурент у вигляді Боруссії постійно втрачає очки.

Дортмундська команда на тижні розібралась з Магдебургом в кубку і здавалося, що чорна смуга позаду. Ганновер вказав на всі прогалини в грі Боруссії, вчергове продемонструвавши сувору дійсність – гра в захисті у джмелів на низькому рівні. Бюрки отримав новий контракт від босів команди і без зупину продовжує колекціонувати помилки і ляпи. В матчі проти Ганновера швейцарський голкіпер збив Патріка Іттріха – 3 тур поспіль призначаються пенальті у ворота Боруссії. Невпевненність голкіпера передається і так слабкому захисту. Слабкому не в плані імен, а в плані побудови. Бартра, як і з Антрахтом,  провалюється на правому фланзі, а Загаду виходить в в центральній парі із Папастатопулосом. Експерименти Босса не приносять результату, а Боруссія вже на другому місці.

Окремо можна сказати про гру Ярмоленка. Андрій за оцінками авторитетного статистичного порталу Whoscored визнаний найкращим гравцем у складі Боруссії в матчі проти Ганновера, хоча і був замінений на 74 хвилині.

Ярмоленко відзначився красивим ударом зльоту, який завершився голом:

Також Андрій запам’ятався феєричним промахом з правої ноги:

Мілан 0 – 2 Ювентус

Гра проти Ювентуса для Мілану виглядала малоперспективною ще до її початку. Пропускали матч проти діючих чемпіонів Бонуччі і Бонавентура. Монтеллі дали 3 матчі на покращення результатів – 1 перемога проти К’єво, нічия з Дженоа і поразка від Ювентуса. Судячи за все, наставник Мілана вже на валізах.

Ювентус спокійно розібрався з оновленим, після літніх придбань, але не зіграним Міланом. Дублем відзначився Ігуаїн, але гра старої синьйори виглядала настільки впевнено, що виділяти когось одного не можна. Команда Аллегрі була суцільним механізмом, який машинально рухався до поставленої мети – перемоги.

Що ж на рахунок Мілану, то у гравців Монтелли були моменти. Калінич в кінці першого тайму з 5 метрів пробив у поперечку воріт Буффона. На початку другой тайму той же Калінич не скористався прострілом Сусо. Після другого голу аргентинського нападника Ювентуса здалося, що Мілн дограє. В можливо останньому матчі Монтелли його підопічні не продемонтрували бажання битися за тренера.

Останні півгодини виглядали формальністю. Шкода, що від донедавна славетного протистояння залишилася лише назва.

Манчестер Юнайтед 1 –  0 Тоттенгем

Тоттенгем в особистому протистоянні з Манчестер Юнайтед вирішували кому бути на другому місці після десятого туру чемпіонату Англії.

Лондонці приїхали в гості до команди Моурінью без свого лідера – Кейна. Наставник Тоттенгема побачив вирішення цієї проблеми у невеликій зміні персоналій в  успішній схемі  3-4-2-1. На вістрі Кейна змінив Сон, який зазвичай грає флангового гравця. Як показав матч, це рішення Почеттіно виявилося невдалим. Сон виглядав загубленим і більше рухався по полю без сенсу.

Аргентинський наставник змінив Сона на Льоренте, але дивідендів це не принесло. В свою чергу гравці Юнайтед горіли бажанням реабілітуватися перед своїми трибунами за ганебний матч проти Хаддерсфілда і їм це вдалося. Свого манкуніанці досягли на наприкінці поєдинку, коли на 82 хвилині вдалу скидку Лукаку в гол перетворив Марсіаль , який залишив позаду номінального опорника Дайера, що грав в центрі захисту.

Невдача Тоттенгема, яким в спину вже дихає Арсенал та Челсі.

Жирона 2 – 1 Реал

Штормить мадридський Реал. Королівський клуб програв  Жироні, яка йшла в середині другого десятку чемпіонату. Каталонці заслужено переграли діючих чемпіонів.

Реал перемагав після першого тайму 1-0, але було зрозуміло, що з такою грою нічого доброго мадридцям не світить. Підопічних Зідана раз-по-раз ставили в кут атаки господарів, але нефарт у вигляді двох стійок не дозволив забити Жироні ще до перерви.

Все стало на свої місця у другому таймі. Своєрідний бліцкриг від Жирони завершився голами Стуані та Порту. За 5 хвилин підопічні Мачіна шокували весь футбольний світ.

У Реала було більше ніж пів години, щоб  зрівняти рахунок та перемогти, але нічого небезпечного команда Зідана так і не створила. Все що можна згадати це відмінений гол Васкеса через офсайд.

Жирона була ближчою до 3 свого голу ніж Реал до другого. Чого лише вартує удар Стуані, який пройшов біля самісінької стійки.

Дякуючи Жироні від Реала відірвалася не тільки Барселона, а й Валенсія, яка знову перемогла (2-1 Алавес).

Лестер 2 – 0 Евертон

Клод Пюель  почав з Лестером із перемоги.  Ще пару сезонів тому лиси були чемпіонами, а Евертон середняком який постійно декларує намір на топ 4 та гру у Лізі чемпіонів. Сьогодні ж дійсність така, що команди на межі зони вильоту.

Об’єднує ці два колективи проблеми на тренерській лавці, де віднедавна нові люди. Пюель змінив на посту тренера Шекспіра, а в Евертоні ще шукають наступника Куману.

Підсумкову перемогу забезпечили Варді і Грей ще до перерви.  Показовим став перший гол господарів, які провели блискавичну атаку (розігнав Грей) і в 2 паси доправили м’яч до Варді, якому залишалося лише направити його в порожній кут воріт. Гол Грея більше заслуга захисника ірисок Кенні, який невдало махнув по м’ячу, чим дезорієнтував свого ж голкіпера. Прикрий рикошет і 2-0 на табло.

В другому таймі Евертон не спромігся бодай на гол престижу. 3 поразка в 4 останніх матчах і команда із Ліверпуля вже в зоні вильоту.

Завантажте більше за Горбенко Євгеній

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коноплянка робить Шальке срібним

Євген Коноплянка став одним із кращих гравців матчу у складі Шальке. А Гельзенкірхенці пер…