Домашня сторінка Актуально ЄВРОBEST: Вітер змін

309

Мілан 2 – 1 Болонья

Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найближчої гри своєї команди проти Болоньї.

Стурбованість була не за результат і, можливо, не якість футболу, а за вогонь в очах гравців, які вийдуть на поле Сан-Сіро.

Команда весь тиждень була об’єктом для насмішок після фіаско з Беневенто, а тут ще й непоступлива Болонья, із їх креативним нападом з Дестро і Верді, завітала у гості. Те, що моменти будуть у одних і інших воріт – очікувалося, питання лише було в тому, чий захист допустить менше помилок.

В підсумку, саме господарі мінімізували свої помилки і здобули перемогу завдяки шаленому стрибку Бонавентури.

Доннарумма зробив останній сейв за що потрапив в обійми тренера після гри.

Тема емоційності і важливості цієї перемоги не може бути недооцінена.

Після матчу Ріно Гаттузо  подякував команді:

Нам ще багато чого треба зробити, але я хотів би подякувати команді за те, що показали цей дух.

А те, як радів тренер Мілана перемозі своєї команди потрапило у багато відеооглядів.

Манчестер Юнайтед 1 – 2 Манчестер Сіті

Манчестер знову блакитний!

Світлини, які виклав Кайл Уокер, красномовно ілюструють настрій, який панував у блакитній частині Манчестера після матчу із головним ворогом в чемпіонаті.

Що ж відносно самого матчу, то в ньому було все. І два різні стилі гри – атакувальний від Сіті і захисний від Юнайтед (після матчу уболівальники Сіті заспівали пісню про “автобус Моурінью”), і суперсейви Де Геа, і акторська гра від Жезуса…було все, а головне, що були голи!

Відкрив рахунок Давид Сілва, який скористався вдалою скидкою Отаменді і розстріляв ворота іншого Давида – Де Геа, 1:0.

Не встигли порадіти містяни своїй перевазі, а рахунок на табло вже був рівний. Маркус Рашфорд  скористався помилкою захисників, які не розрахували відскок після довгої передачі. 1:1 після першого тайму!

Переможний гол був схожий на гол з відеогри, коли м’яч після подачі Сілви полетів до Лукаку, а той, намагаючись вибити, влучив у свого ж – м’яч від того відлетів до Отаменді і той скористався такою казковою нагодою.

Сіті на 11 пунктів відриваються від переслідувачів, які дружно втрачали очки

Вест Гем 1 – 0 Челсі

Перша диво від Мойеса сталося в матчі-відкритті 16 туру АПЛ.

Шок для Антоніо Конте очікував вже на 6 хвилині зустрічі. Арнаутович обігрався з Лансіньє у чужому штрафному майданчику і злівої пробив в дальній кут воріт Куртуа (якого останнім часом все сильніше сватають до Реала).

Напевно, що не було фанатів чиніх, які б відчували страх після такого початку, адже в суперниках команда із зони вильоту.

Аристократи захопили перевагу і почали притискати молотобойців до своїх воріт. Ставка Мойеса була на Адріана, мінімум помилок в захисті і можливі контратаки. Останні могли принести успіх, але сумнівне рішення арбітра позбавив Арнаутовича чистого виходу віч-на-віч у другому таймі.

Ображатися на рабтіра Вест Гему взагалі не варто, через те, що в першому таймі головний судя не побачив пенальті в моменті порушення правил на Мораті.

Конте кинув у бій Вілліана, але екс-гравець Шахтаря запам’ятався невмінням кидати аут.

Перемога, яка не підняла команду Мойеса із дна турнірної таблиці, але дозволила підняти голову!

Реал 5 – 0 Севілья

Матч з андалузцями почався з презентації п’ятого Золотого м’яча, який трохи раніше отримав Кріштіану Роналду!

Мадридці вирішили привітати свого лідера хорошою і впевненою грою, що є великою рідкістю цією осінню.

Матч обіцяв бути цікавим, через вивіску поєдинку – два учасники 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, тим паче Севілья яскраво провдить останні матчі, чого лише вартує камбек з Ліверпулем.

Перший гострий момент стався вже на 2 хвилині. Лукас Васкес закручував м’яч під дальню стійку воріт Севільї – Ріко став назаваді красеню голу, перевівши м’яч на кутовий. Саме після цього кутового рахунок був відкритий. Начо скористався неузгодженістю захисту Севільї і вколитив круглого із близької відстані у сітку воріт Ріко.

Моменти сипалися як із рогу достатку і тільки з одного боку. На 22 хвилині Асенсіо вивів володаря Золотого м’яча віч-на-віч і той не схибив, 2:0 в середині тайму.

Ще через 7 хвилин Навас зіграв рукою і подарував Кріштіану нагоду зробити дубль – той цим шансом не міг не скористатися, 3:0.

Реал продовиж їхати катко, Васкес віддає пас на Кроса – 4:0. Фестиваль атакувальної гри порадував і молодго захисника господарів Хакімі, який скористався передачею Бензема, та вразив ближній кут воріт Ріко.

Після першого тайму рахунок був 5:0, таким він і залишився до кінця матчу. Однобокий матч від Реала. Можливо, мадридці знайшли свій чемпіонський шлях.

Кельн 3 – 4 Фрайбург

Людям, яким сподобався запал і емоції в матчі Зоря – Шахтар вартує переглянути матч Кельн – Фрайбург.

Трагедія для козлів продовжується. Екс-команда нового наставника Андрія Ярмоленка пережила серцерозривну кінцівку матчу з Фрайбургом. Ми пам’ятаємо епічний камбек Ліверпуля з 0№3 в матчі з Міланом, ще недавній подвиг Севільї з тим же Ліверпулем, Шальке і Боруссію, але тут трапилося нове диво.

Фрайбург відігрався, поступавшись по ходу матчу 0:3, та переміг. Ключовими стали два пенальті, які були призначені у ворота Кельна вже в додатковий час.

Гості були влучні із одинадцятиметрової відмітки і використали всі свої нагоди.

Вболівальники на засніженому стадіони Рейн-Енергі на довго запам’ятають цей матч і його не варто описувати словами, його треба дивитися.