Домашня сторінка Актуально Їх треба, бл**ь, н***й вигнати© Ексголкіпер збірної України розповів про місцевих суддів

Їх треба, бл**ь, н***й вигнати© Ексголкіпер збірної України розповів про місцевих суддів

3 читачів онлайн
1
13,305

Весь жах українського футболу

Колишній воротар Маріуполя Рустам Худжамов в інтерв’ю ютуб-каналу SportArena відверто розповів про проблему арбітрів в Україні.

Пряма мова:

Це Гідра, яку ніхто не зможе побороти. Є ті, хто дивиться за суддями, призначає їх. Є ті, хто впливає на суддів. Вони всі їдуть в одній упряжці. Вони можуть когось показово покарати, але щоб по-справжньому – це практично неможливо. Це мафіозна структура, де є структура і відповідальність. Чемпіонат цього року цікавий. Але половину суддів не те що підпускати до футболу не можна, їх треба, б***ь, н***й вигнати.

Коли я ще грав, я знав кілька команд, до яких ти приїжджаєш і знаєш, що суддям дають вже тільки за приїзд 100-300 тисяч гривень. Треба було зробити щось екстраординарне, щоби виїхати звідти хоча б з одним очком. Бувало, що м’яч влучив в око, руки у гравця за спиною, а суддя каже, що це пенальті. Це був легіонер. Я його покликав, показав арбітру, що око червоне від влучання м’яча. Він каже, щоб я подивився повтор у перерві. Я подивився і кажу: “Ну і що?” Він відповідає: “Я помилився”.

А як вбивали в Кубку України Зорю в Олександрії. Це катастрофа

У наступному матчі – червона картка Васілю. За що? А відмазку ти читав? “Він йшов небезпечно, ми захищаємо футболістів від отримання травм”. Голкіпер Зорі зіграв у м’яч першим, головою! Зламав ногу Каргбо – це мало справді жахливий вигляд, але це збіг. Він грав головою на рівні ніг і вибив м’яч. Після перегляду, б***ь, ВАР. На*** той ВАР?

У нас є аграрні команди з грошима і тільки аграрні. Вони підмазують суддів і йдуть до своєї мети. Оп, і вийшли в єврокубки. А все потім: “Красені, вийшли в єврокубки”. Але якби рефері судили як треба, як в Англії, вийшли б ці команди кудись? А потім вони в Європі і їм не свистять. Президенти цих клубів самі собі стріляють в ногу.

А в Першій лізі взагалі п****ць. Ти ж знаєш, що перед чемпіонатом завезли в УАФ, щоб їх не чіпали, знаєш цифри. І вони розповідають, що вийдуть в УПЛ. А на*** виходити, якщо свого стадіону немає? Щоби знову бомжувати?

Деякі судді кажуть, що їм заплатили, щоб замочити нашу команду, інакше вони не судитимуть більше. Я б у такому разі вийшов би на поле і гриз би всіх зубами. Спробуй замочити. Стали і відбиваємося. Щоб він не зміг замочити, щоб його, суку, зняли. І ті, хто попросив замочити, теж язика собі в дупу засунули. Але не завжди вистачає сил. Я провів багато матчів, коли судді глушили Маріуполь. У нас грошей навіть на премії не було, за 3 роки я отримав 2-3 премії.

Читайте також: Ребров у збірній України? Це не качка© Агент про майбутнє українського тренера

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Захотів грошей? Екстренер Шахтаря відмовив відомому європейському клубу та збирається на Близький Схід

Фахівець має декілька варіантів продовження кар'єри …