Юнацька Ліга УЄФА. Динамо Київ – Динамо Загреб: Провал з одинадцяти метрів

Євровесна так і не прийшла.

Осіння частина Юнацької Ліги УЄФА була для київського Динамо дуже вдалою. Але вже у першому матчу весняної частини єврокубків на українців чекав грізний суперник – загребське Динамо. Ігорю Костюку протистояв Ігор Йовічевич, який свого часу тренував в Україні Карпати і знає український футбол дуже добре.

Обидві команди не надто ризикували у першій половині зустрічі, адже ціна помилка у одному матчі дуже висока (цей етап змагань складається з однієї гри). Найнабезпечніший момент під завісу тайму мав Вікентій Волошин. Атакувальний півзахисник у швидкій контратаці вийшов віч-на-віч з голкіпером суперника Йосіповичем і пробив з правої ноги – кут був досить гострим, тому вдала позиційна гра воротаря загребців дозволила йому врятувати свою команду.

Другий тайм подарував свій найнебезпечніший момент досить швидко. Волошин класним пасом виводив Шулянського на побачення з голкіпером суперника, але в останню мить м’яч з-під ніг лівого півзахисника динамівців вибив Гвардіол.

На останній хвилині компенсованого часу команди обмінялися шансами. Спочатку Цитаїшвілі фірмовим зміщенням і ударом спробував переграти Йосіповича – сейв голкіпера. А за декілька миттєвостей свою команду вже рятував Руслан Нещерет, який у боротьбі віч-на-віч випередив Едіна Юларджию. 0:0 в основний час.

За регламентом на команди очікували одинадцятиметрові удари, в яких героєм став голкіпер гостей Йосіпович. Хорватський воротар потягнув удари Надольського і Волошина, а його візаві Руслан Нещерет порадувати київську публіку сейвами не зумів – 4:3 на користь Загреба.

Юнацька команда Динамо залишає єврокубки так само, як і минулого сезону – після невдалої серії пенальті.