Юнацька Ліга УЄФА. Динамо знищує ПАОК

Динамо продовжує свій впевнений шлях Юнацькою Лігою УЄФА.

Після легкої дуелі зі Шкендією на київський клуб чекав грізніший опонет – грецький ПАОК. У складі команди Костюка знайшлося місце гравцеві першої команди столичних Георгію Цитаїшвілі.

Футбольне нахабство Цитаїшвілі

Саме правий півзахисник відкрив рахунок у зустрічі вже на 9 хвилині матчу. Ісаєнко у штрафному майданчику греків обіграв капітана суперника Міхалідіса, який збив нападника Динамо. Цитаїшвілі з одинадцяти метрів пробив під стійку воріт ПАОКА – 1:0!

Ще в середині тайму Ігорю Костюку довелося зробити вимушену заміну. Замість травмованого Михайленка на поле вийшов Вікентій Волошин.

Динамо віддало ініціативу гостям, зробивши ставку на контргру, в які дуже непогано діяли Шулянський, Ісаєнко і Цитаїшвілі. На 34 хвилині класний довгий пас Шулянського Цитаїшвілі намагався перетворити на гол ударом з правої у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт ПАОКа.

Здавалося, що команди так і вирушать на перерву за мінімальної переваги киян, але гравець грецької команди Панідіс незграбно зіграв у власному штрафному майданчику і збив Забарного. Виконувати одинадцятиметровий знову взявся Цитаїшвілі. Динамівець ударом паненкою переграв голкіпера ПАОКа, нагадавши вболівальникам Мілевського у серії пенальті зі Швейцарією на Чемпіонаті Світу 2006 року – 2:0.

Вже на 5 хвилині другого тайму міг Цитаїшвілі оформити хет-трик. Волошин класним прихованим пасом знайшов автора двох забитих м’ячів першого тайму і гравець молодіжної збірної України з правої цілив у ближній кут ПАОКа – не влучно.

Лише після цього греки створили щось схоже на небезпечний момент. Куциас пробивав головою після подачі з кутового, але Нещерет зіграв уважно і м’яч з кута власних воріт забрав.

Вишуканий гол Надольського

Кияни впевнено контролювали гру і раз-по-раз створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Не вистачало лише завершального удару. Не вистачало до 76 хвилини, коли на постріл із дальньої дистанції наважився Надольський. М’яч після удару з лівої полетів спочатку в одну стійку воріт ПАОКа, потім відскочив у іншу і закотився за лінію воріт – шедевральний гол і 3:0 на табло!

Третій гол розслабив київську команду і господарі за це ледь не поплатилися. Тахатос після непоганої комбінації своїх партнерів пробивав з меж штрафного майданчика – вище воріт.

Міг добивати гостей Дмитро Єфіменко. Волошин класним пасом вивів півзахисника Динамо віч-на-віч із голкіпером гостей, але українському футболісту переграти воротаря суперників не вдалося.

Динамо впевнено перемагає ПАОК з рахунком 3:0 і робить свій виїзд до Грецію спокійнішим. Матч-відповідь 27 листопада!