Юний Ліверпуль проходить Евертон. Відео шедевру у кубковому супердербі

1/32 фіналу Кубка Англії подарувала супердербі Мерсисайду: на Анфілді нинішній його господар, Ліверпуль, приймав колишнього – Евертон. Не основними складами, але від того протистояння не втратило свій градус.

Матч став дебютним для японського новачка Ліверпуля Такумі Мінаміно, котрий взимку прийшов із Зальцбурга.

Евертон – як у себе вдома

Поєдинок розпочався на високих швидкостях. І моменти не забарилися. На 6-тій хвилині Волкот уникнув офсайду і мав шанс вийти сам на сам з Андріаном, але не зумів обробити м’яч у момент прийому. Той відскочив у район одинадцятиметрової позначки у штрафному Ліверпуля і Калвер-Льюїн злету пробив по центру, дозволивши воротарю парирувати ногами.

В атаці у відповідь капітан Червоних Мілнер потягнув м’яз і на лівий фланг оборони вийшов 19-ти річний француз Лярусі. Це значною мірою спричинило основні проблеми Червоних у першому таймі.

Вдруге іспанський кіпер Ліверпуля був на висоті, відвівши небезпеку після удару головою Холгейта. Спроби підопічних Клоппа завершувалися без реальних загроз аж 40 хвилин! Усе згасало на підступах до воріт суперника, а дальні удари Лалани йшли повз площину воріт. Натомість Евертон до перерви створив ще кілька нагод – і все через ослаблений відсутністю досвідченого Мілнера фланг. Найприкріше було, мабуть, Річарлісону, якому Волкот викотив під удар, але бразильський нападник Евертона пробив по центру: невигадливо, хоч і потужно. Саме туди, де стояв Адріан. Ще один момент Волкот створив для Калвер-Льюїна, та форвард не дістав м’яч головою.

Ледь не допоміг гостям Лалана – пощастило, що його перехоплення гострого прострілу не завершилося автоголом. В одному з моментів помилився і безумовний герой тайму – Адріан. Голкіпер Ліверпуля невдало вийшов на перехоплення після кутового, проте Міна пробив повз ворота.

Перший удар Ліверпуля у площину

Лише на 41-ій хвилині господарі сколихнули Анфілд. Орігі потанцював у штрафному Евертона і зумів пробити з-під двох захисників. Цього разу топовий сейв вдався Пікфорду – кінчиками пальців він перевів м’яч на кутовий.

По перерві Ліверпуль максимально зосередив м’яч у своїх ногах. Це призвело до того, що удар Шнейдерлена вище воріт залишався єдиним у гостей у другому таймі. Гоподарі, щоправда, моментами теж не радували. До певного часу. Спершу на 69-тій хвилині Орігі пробив метрів із 25-ти – Пікфорд зумів парирувати м’яч після його відскоку від землі.

Шедевр від Джонса

А за мить Орігі вже аcистував Джонсу. 19-ти річний хавбек надіслав м’яч у сітку від поперечки – гол, що змусив глядачів широко розплющити очі, а Клоппа – приголомшливо аплодувати надзвичайно майстерному виконанню – 1:0.

Матінко Божа – вигукнемо ми. Фінальні спроби Евертона рахунок на табло не змінили. Отже, Ліверпуль – у грі. Попереду 1/16 фіналу.