Звільнивши Карло Анчелотті, після провальної гри з ПСЖ (3:0), перед Баварією постало складне питання, хто буде головним тренером. По ходу сезону змінювати наставника є дуже проблематичним, тому справжнім рятівником став Юпп Хайнкес, який відкликнувся на пропозицію очолити Баварію до кінця сезону.

Це дружня послуга, а не призначення. Я зважився на цей крок лише тому, що багато чим зобов’язаний Баварії . Почну працювати з відмінним настроєм, – сказав Хайнкес в інтерв’ю Kicker

З фігурою німця пов’язано дуже багато у мюнхенців. Так, завдяки Хайнкесу Баварія вперше в історії виграла требл. Для самого ж Юппа цей прихід уже є 4-им. Вперше він став керманичем у 1987-1991 рр., потім у 2009-му був виконувачем обов’язків, а в 2011-2013 роках здобув найбільші досягнення.

Для Баварії Хайнкес буде своєрідним кризис-менеджером, адже наразі Баварія відстає від лідера на 5 очок,  а в Лізі Чемпіонів знаходиться на 2 місці, поступаючись ПСЖ.

Цікавим фактом є вік. Справа в тому, що Хайнкесу вже 72 роки! Юпп також, попросив власноруч сформувати тренерський штаб. До нього увійшли 63-річний Херманн Херланд та 65-річний Пітер Херман. Цікаво, що за останнього,за інформацією Rheinische Post, Баварія виплатила компенсацію у розмірі 1,75 мільйонів євро Дюссельдорфській Фортуні. Тож маємо дуже досвідчений тренерський штаб покликаний врятувати сезон, однак чи допоможе це покращити ситуацію, побачимо вже після міжнародної паузи.

Зліва направо: Тоні Тапалович, Петер Херманн, Юпп Хайкенс, Херманн Херланд.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Андрій Шевченко: Можливо, хтось буде грати вперше

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко на передматчевій прес-конференції розповів…