Домашня сторінка Актуально Юссуф Мукоко – запам’ятайте це ім’я. Він підірве футбольний світ

Юссуф Мукоко – запам’ятайте це ім’я. Він підірве футбольний світ

1 min read
2
2,561

Мегаталант зростає в академії Боруссії Дортмунд. Якщо вас не вразить 27 голів і 4 асисти в 15 матчах за ю-17 Боруссії, то погляньте на вік Юссуфа. Йому лише 13 років!

Джмелі із покоління в покоління мають в основній команді сильного центрального нападника – Коллер, Левандовський, Обамеянг. І от росте зміна, яка за надією вболівальників буде більш відданою ніж останні двоє.

Юссуф, як і багато вихідців із Африки (а народився юний талант в Камеруні), має феноменальні фізичні дані. В дитячому тілі криється справжній атлет – 75 кг бойової ваги! Стільки м’язів в 13 років мало хто бачив.

В Німеччині скурпольозно ставляться до проблеии підробних даних, щодо року народження, але у справі Юссуфа все виглядає прозоро. Його дані зареєстрували в німецькому посольстві одразу після його народження.

Документи не дуже вражають журналістів відомих видань. Bild, наприклад, писав, що Юссуф зустрічався з 18-річною футболісткою Санкт-Паулі.

Він переїхав разом з батьком до Німеччини, коли йому було 11 і одразу почав грати за команду Санкт-Паулі. В тому сезоні за команду ю-15 Юссуф встиг забити 21 гол в 12 матчах. Потім відбувся перехід в Боруссію.

В минулому сезоні Мукоко грав за 15-річних. 21 матч = 33 голи – ось такий не скромний доробок німецької зірки.

Цього сезону він грає за 17-річних і в 15 матчах встиг наколотити 27 голів!

Можливо, що Боруссія виховає свого Мбаппе чи Неймара, який допоможе в майбутніх перемогах жовто-чорних.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …