Ювентус – Атлетико. Чи витягне туринців Роналду?

Голи Хосе Марії Хіменеса та Дієго Годіна принесли Атлетико впевнену перемогу в домашньому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.

Здається, Матрацники вже однієї ногою у чвертьфіналі. Але Ювентус не можна так просто списати з рахунків. Це чудово розуміє тренер Атлетико Дієго Сімеоне:

Ювентус дуже сильна команда із гравцями топ-рівня на кожній позиції. Ми маємо бути сильними, проявляти себе в атаці  та пам’ятати, що ми у вигіднішій ситуації.

Натомість Массиміліано Аллегрі вірить у те, що туринці поступилися через розслабленість у виїзному поєдинку:

Ми провели чудовий перший тайм, але припустилися фатальної помилки, адже подумали, що вдалося уникнути небезпеки, коли м’яч влучив у поперечку. Цього разу ми вийдемо на поле і покажемо агресивність в атаці. Нам допоможуть наші фанати.

В обох команд чималі кадрові втрати. В Атлетико дискваліфіковані Томас Партей та Дієго Коста. Ще й участь капітана Дієго Годіна, який у першому матчі відзначився голом, теж під питанням. Принаймні так повідомляє ресурс Sky Sports. Також не зіграє травмований Філіпе Луїс.

В Ювентуса нічого особливо не змінилося після першого матчу: поза грою травмовані Дуглас Коста та Куадрадо, а у Самі Хедіри виявили проблеми із серцем.

В Італії усі обкладинки спортивних газет рясніють заголовками Ювентус – Атлетико. У Турині дійсно вирішується доля Роналду і компанії.

Кріштіану Роналду вірить у прохід до чвертьфіналу, але за обов’язкової умови – шаленої підтримки вболівальників.

Це можливо, але нам потрібна підтримка вболівальників. Ми нагаматимемося зробити свою роботу на полі, спробуємо забивати м’ячі. Але нам потрібна ваша підтримка. Давайте міркувати позитивно. Я готовий до камбека

До слова, Атлетико під керівництвом Дієго Сімеоне не програв жодній команді з Італії. Більш того, у семи матчах з італійськими клубами підопічні Сімеоне пропустили всього один м’яч: від Кака у поєдинку з Міланом. Але Матрацники у березні 2014 року виграли 4:1.

Згідно зі статистикою Opta6 із останніх 7 голів у Лізі Чемпіонів Ювентус пропустив зі стандартів (2 голи – з пенальті, 3 – зі штрафних, 1 – з кутового).