Ювентус – Торіно. Легка перемога для Роналду і компанії?

У 30-му турі Серії А на нас чекає туринське дербі.

Ювентус впевнено прямує до своєї 9-ї поспіль перемоги у Серії А. Нині туринці обіймають першу позицію в чемпіонаті і мають у своєму активі 72 очки. Відстань від найближчого переслідувача, яким є Лаціо, становить 4 пункти. І в матчі з Торіно Ювентус просто зобов’язаний брати 3 бали.

Торіно після поновлення чемпіонату показує погані результати: 4 матчі, 1 нічия, 1 перемога, та 2 поразки. Минулого туру команда приймала у себе вдома Лаціо і програла з рахунком 1:2. Результат непоганий, але абсолютно не за грою. Торіно забило на 5 хвилині з пенальті. До слова, це був єдиний удар туринців у площину в тому поєдинку. Після цього команда намагалася грати від оборони, але це не надто допомогло. Ще в першому таймі Іммобіле змарнував дві нагоди, щоб відзначитися. А в другій половині зустрічі римляни таки змогли дотиснути і забили 2 м’ячі.

Ювентус після поновлення чемпіонату впевнено проводить свої матчі: спочатку переграли Болонью з рахунком 2:0, потім розгромили Лечче 4:0 і впевнено перемогли Дженоа 3:1. Щоправда, туринці програли Наполі в фіналі Кубка Італії у серії пенальті. Та загалом останні 3 тури продемонстрували, що команда набирає форму з кожним матчем і демонструє впевнену гру.

Прогноз

Роналду та компанія повинні перемагати в цьому матчі. Запитання лише в тому, скільки м’ячів зможе забити Ювентус.

Цілком логічною видається перемога Ювентуса і тотал більше 1,5.