Ювентус у сльозах. Феноменальний Аякс у ПІВФІНАЛІ

Після виїзної нічиєї в Амстердамі в Турині очікували на класний матч.

Завдання для Аякса в гостях було просте – обов’язково забити (а краще – двічі) і не програти. Після виїзного поєдинку з Реалом в 1/8 фіналу така мета не видавалася нереальною.

Початок матчу став для гостей нервовим. Спочатку Онана ледь не вигадав проблеми для своєї команди, а потім Мазрауї підвернув ногу і за декілька хвилин залишив поле.

Ювентус своє слово сказав першим. Відкрив рахунок Роналду, якого просто забули на стандарті у штрафному майданчику. Португалець такі помилки не пробачає: удар головою – і м’яч у сітці, 1:0.

Не минуло й п’яти хвилин, а рахунок став рівним. Удар гравця Аякса за допомогою рикошету став класним пасом на Ван Де Бека, який, уникнувши офсайду, реалізував вихід віч-на-віч із Щенсним – 1:1.

Photo by Stuart Franklin/Getty Images

Другий тайм розпочався із двох неймовірних моментів Аякса. Спочатку Зієх змарнував вихід сам на сам з Щенсним, не зумівши переграти польського голкіпера господарів. А за декілька хвилин Ван Де Бек був близьким до того, щоб оформити дубль. Проте удар нідерландського таланта з дев’ятки потягнув все той же Щенсний.

Тиск гостей продовжився і в одній зі швидких атак лише феноменальна гра П’янича, що у підкаті перервав пас на Нереса, врятувала Ювентус. Бразилець вже був готовий переправляти м’яч в порожні ворота, якби не боснієць.

Беззуба гра підопічних Аллегрі у другому таймі мала бути покараною і це зробив капітан Аякса Де Лігт. Центральний захисник виграв повітряну боротьбу у двох опонентів і точним ударом головою відправив м’яч у сітку воріт Юве – 1:2.

Зієх свій м’яч Ювентусу все таки забив, але супергол марокканця арбітр скасував через офсайд, який дійсно був.

Жахливий другий тайм справедливо стає останнім для Ювентуса в цій Лізі Чемпіонів. Аллегрі програв своєму опоненту Тен Хагу, і навіть Роналду не врятував…