З аутсайдера в середняки. Орендований у Динамо нападник знову тягне свій клуб. ВІДЕО

Фран Соль забиває сьомий м’яч за Тенеріфе

Іспанський легіонер, правами на якого володіє київське Динамо, продовжує забивати за Тенеріфе. У 27 турі остров’яни приймали Алькоркон і до 77 хвилини не могли пробити голкіпера команди-аутсайдера другої за силою ліги Іспанії. Тоді оборонець Хіменес кинув у прорив Бермехо і Соля: перший виявився спритнішим і потужно пробив по центру, голкіпер Алькоркона Хіменес відбив, але просто на ногу Солю. Фран на добиванні шансів супернику не залишив – 1:0.

Під кінець гри гри контратаку організували свіжі заміни Тенеріфе. Серхіо домчав правим флангом, прострілив на Шашуа і англієць забив другий м’яч господарів – 2:0. На 93-тій Алькоркону вдалося скоротити відставання після вдалого штрафного і гості пішли ва-банк. Та попри вилучення Серхіо Тенеріфе спромігся на черговий контрвипад. На 95-тій хвилині Валера вибіг сам на ворота опонентів і не залишив шансів воротарю – 3:1.

Команда Соля перестрибує аж на 5-ть сходинок вгору і зупиняється на 10-му місці турнірної таблиці Сегунди, маючи в активі 36 очок.