З чудовим настроєм на Лігу Європи: Олександрія знищує Дніпро-1

Після паузи у чемпіонаті, пов’язаної із матчами збірних, УПЛ повертається! У 7-му турі Олександрія вдома приймала Дніпро-1.

У команди Дмитра Михайленка із матчу в матч склалася негативна тенденція: найбільше м’ячів дніпряни пропускали у другому таймі. Певно, все ж дається взнаки вищий порівняно із Першою Лігою рівень УПЛ.

Для олександрійців же матч був своєрідною розминкою перед важливим виїзним матчем із Вольфсбургом у груповому етапі Ліги Європи. На поєдинок із дніпрянами Володимир Шаран виставив такий склад:

Натомість Дніпро-1 мав таку стартову одинадцятку:

Перший тайм був повністю за господарями:

олександрійці навішували в центр штрафного майданчика через фланги. Тільки от до гола це все не призводило. З такою реалізацією підопічним Шарана в єврокубках буде складно.

Два гольові моменти змарнував Олексій Довгий. Спочатку він ударом головою замкнув навіс з правого флангу від Шастала. При чому пробивати йому ніхто не заважав. Але повз ворота. У другому епізоді Довгий знову пробив головою, Юрчук відбив удар, м’яч відскочив у поперечку, але до воріт не залетів.

А суперники що? Дніпряни ніяк не могли вийти з-під пресингу господарів та застрягли на своїй половині поля. У підопічних Михайленка не було жодного удару по воротах Олександрії!!! Паньків сумував.

У другому таймі ситуація не змінилася.

Олександрійці продовжували тиснути на ворота суперника. Мав хорошу нагоду відзначитися Бухал. Його не втримав Максим Лопирьонок, дозволивши завдати удару головою. Бухал цілив у верхній кут воріт, але влучив у поперечку.

Повести у рахунку олександрійцям допомогла помилка суперника. Дмитро Шастал виконував навіс із правого флангу в центр штрафного майданчика. Навіс вийшов невдалий, його перехопив Максим Лопирьонок. Тільки от захисник Дніпро-1 зупинив м’яч якраз під удар Олексію Довгому. Той цього разу не схибив і завдав потужного удару по центру. Юрчук зумів дістатися до м’яча кінчинками пальців, але цього було мало, щоб не дозволити йому залетіти у ворота – 1:0.

На заключні 20 хвилин основного часу Михайленко випустив чемпіонів світу Владислава Супрягу та Сергія Булецу. За рахунку 1:0 дніпряни теоретично могли відіграватися. Але тут Олександрія забила другий м’яч! Ковалець віддав класний пас на правий фланг на Сітала, а той на замасі прибрав Кравченка і завдав потужного удару в ближню дев’ятку. 2:0. До слова, що Ковалець, що Сітало вийшли на поле у другому таймі. Заміни Володимира Шарана однозначно спрацювали!

У кінці другого тайму Дніпро-1 навіть завдав удар по воротах: здалеку пробивав Булеца. Але Паньків усе контролював.

Тож, у підсумку 2:0.