Домашня сторінка Актуально З дебютантом, але і з втратами. Шевченко оголосив заявку збірної України на матч із Казахстаном

З дебютантом, але і з втратами. Шевченко оголосив заявку збірної України на матч із Казахстаном

2 читачів онлайн
3
7,630

Андрій Шевченко визначився з переліком гравців на матч відбору до ЧС-2022 з Казахстаном

До заявки збірної України на цю зустріч потрапили Олександр Тимчик, який останні два поєдинки, з Францією та Фінляндією, пропустив, та дебютант Артем Довбик. Нападник Дніпра-1 не зміг полетіти на матч із чемпіонами світу через вимоги французького законодавства на час пандемії COVID-19. На матч із Фінляндією він не потрапив до заявки.

Перелік гравців, заявлених на поєдинок, подано на офіційному сайті УАФ:

1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Ілля Забарний, 4. Сергій Кривцов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Володимир Шепелєв, 7. Олександр Тимчик, 8. Руслан Малиновський, 9. Роман Яремчук, 10. Микола Шапаренко, 11. Марлос, 12. Андрій Пятов, 13. Олександр Сирота, 14. Богдан Михайличенко, 15. Олександр Зубков, 16. Артем Довбик, 17. Олександр Зінченко, 18. Євген Макаренко, 19. Жуніор Мораєс, 20. Віктор Коваленко, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Анатолій Трубін.

Скрін УАФ

Не потрапили до заявки Євген Коноплянка, який напередодні на тренуванні отримав травму, Дмитро Різник, Андрій Лунін і Юхим Конопля. Також відсутній Віталій Миколенко, який у матчі з Фінляндією отримав червону картку.

Читайте також: Багато клубів цікавиться, але в Динамо все добре. Агент прокоментував інтерес до гравця киян і збірної України

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Сенсація в УПЛ. Неочікувана Ворскла знищує безпорадну Зорю

У 22-му турі УПЛ Ворскла досить несподівано розбила Зорю …